Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macskautálók. Miért utáljátok...

Macskautálók. Miért utáljátok a macskákat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert rengeteg betegséget terjesztenek. Többet mint a kutya. És a macskák olyanok hogy ha meghalsz a házban akkor megeszik a holttestedet, de most komolyan, olvastam ilyet.
2013. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem utálom őket, csak mondjuk úgy, hogy kevésbé szeretem...

Igazából nem tudom az okát, mindig is jobban szerettem a kutyákat. Eddig életemben egy macskával találkoztam, amelyik hagyta, hogy megsimogassam, a többi fél tőlem, pedig van olyan, amit már sok ideje ismerek. Szóval az unszimpátia ezek szerint kölcsönös.

2013. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
35%
Én például nem bírom amikor a képét az enyémnek tolja. Úgy érzem mintha befurakodna az életembe. Most úgy hangzik mintha utálnám őket, de ez nem igaz.
2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, pedig az pont azt jelenti, hogy szeret téged :)

Én szeretem a macskákat. Talán azért nem szeretik sokan, mert nehezebb egy macska bizalmát megszerezni, mint egy kutyáét. És sokan sok mindent nem tudnak a macskákról vagy rosszul tudják, pl. az első válaszoló. Ami zavaró lehet bennük,pl. büdös jelölgetés, megszüntethető ivartalanítással, sőt ajánlott sok dolog miatt is. Kicsit kéne az állattal foglalkozni, költeni is rá, féregtelenítés stb, akkor biztosan semmit nem lehet elkapni tőlük.

2013. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Esprimo Mobile ***** válasza:
67%
Én egy kopaszodó hókuszpók féle fazon vagyok , panel lakásban lakok. Van egy fehér hasú vörös macskám. Gyülölöm öt, utálom hogy egy vagyont kell költenem macskaeledelre, hogy teli van fojtojn macskaszörel a ruháim a szönyegpadlom pedig 2 kefével kefélem a bundáját és egy féltucat fajta szöreltávolitot vettem. Nameg a bolhanyakörv meg egyebek , pici fizetésböl élek ugyhogy brrrr, nagyon utálom. De minden reggel lekisér mikor indulok dolgozni , délután vár a bejárat elött és jön velem haza. Ha eszik akor még a rádiot sem kapcsolom be ugy szeretem halgatni a dorombolásal keverf csámcsogását, ha felfekszik az ágyamra heverészni és odamegyek hogy elzavarjam valahogy mindig az a vége hogy inkább leheveredek mellé egy kicsit. És ha éjszaka a lábamal nemtalálnám az ágyvégébe már nemis tudnék visszaaludni. Szóval útálom Sziamiaut de nemtudom nem-szeretni.
2013. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!