Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Afrika achát csiga megeszi a...

Afrika achát csiga megeszi a szépiacsontot?

Figyelt kérdés

Nekem valamiért nem akarják, szívesebben rágcsálják az uborkát,hiába teszem rá őket vagy eléjük...

Másik kérdésem pedig,hogy van külön szaküzlet így achát csigáknak? Ugyan is szeretnék majd még,de nem tudom hol kaphatnék,mivel ami most van ismerőstől kaptam.



#afrikai #achát #csiga szépiacsont
2013. febr. 18. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt el tudnak szaporodni. Nekem kb 2hétbe telt mire lerakta a petéit a csiga, de valamiért nem keltek ki...
2013. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
őőőő...ne haragudj,de nem ez volt a kérdésem,semmi köze,vagy csak én nem értelek:D
2013. febr. 18. 17:32
 3/7 Platypus ***** válasza:
Ha ledarálod és az uborkára szórod, meg fogják enni. Tojáshéjból is készíthetsz mozsárban finom törmeléket. Ebbe bele kell forgatni a zöldségeket és lenyalják majd a csigák. Néha vannak állatosnál is csigák, de könnyebb a neten hirdetést találni. Börzéken is szoktam látni.
2013. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zolka99 ***** válasza:

Nekem van rohadt sok ingyen elvihető, Kiskőrös

amúgy a szépiát csak ragd be és fogják enni vgay már most is eszik csak éjjszaka

2013. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez fura, pedig enniük kéne, hiszen létfontosságú ahhoz hogy a házaikat növeszteni tudják.. Enyémek csak éjjel eszik, de akkor úgy istenigazából nekiesnek, alig bírok aludni :D
2013. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban tudsz venni kalcium karbonátot

azt szórd rá a zöldségre

2013. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg simán meg kellene ennie, az én fullicáim előszeretettel fogyasztják. Vásárolni tőlük érdemes: www.csigavilag.hu
2013. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!