Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek is folytatnak klónozásokat és ezzel kapcsolatos kísérleteket Amerikában? Be lett 'tiltva' de mit ér ez? A legtöbb ismeretlen eredetű különös állati tetemet ott találják, és amiket élve találnak? Nem vagyok hülye kis 10 éves, 21 vagyok, csak azért tettem fel ezt a kérdést mert érdekel mások véleménye a témával kapcsolatban.

#kísérlet #klónozás #különös állatok
2013. febr. 26. 20:33
 1/2 Valletta ***** válasza:

Tudtommal nem tilos az állatok klónozása az Egyesült Államokban, szóval nyilvánvalóan továbbra is folyik. Nincs ebben semmi rossz, fejlődik a tudomány.


Egyébként mitől lenne az állati tetem "különös" - már ha klónozásról beszélünk?

2013. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, valójában a megtalálásuk különös és az hogy egyáltalán miért engedték őket ki? (és be van tiltva, testvérem kint él,de ő még nem találkozott ilyennel)
2013. febr. 27. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!