Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni?

Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen állatvédős klubunk ahol nem nagyon vettük komolyan a dolgokat. (csak beszélgettünk,meg állatos filmeket néztünk) De ebben az évben komolyra akarjuk fordítani a dolgokat. :) :D Vagyis az lehetséges hogy gy ilyen csapat (5-6 fő) mondjuk elmegyünk menhelyre és ott önkényeskedünk (pl.: Kitakarítjuk a keneleket, elvisszük sétálni a kutyákat, játszunk az állatokkal) vagy viszünk nekik ennivalót. Még az lenne a kérdésem hogy ezen kívül mit lehet még csinálni?? :):D

12-13 évesek vagyunk és van egy vezetőnk aki ilyen 25 éves. :) :D



2013. febr. 27. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges, minden segítségre szükségük van. Én 13 voltam, mikor elkezdtem járni minden hétvégén, most 15 vagyok. Eleinte sétáltattam csak, de szépen lassan megismertem a telep működését, most már csak takarítani szoktam, mert nagyon kevés önkéntes van és így sétáltatni már nincs nagyon időm. Takarítok, itatok, etetek, segítek az orvosi ellátásuknál...fogadom a látogatókat, megmutatom nekik melyik kutyát lehet örökbefogadni, melyik kutyus milyen természetű stb...Szóval nagyon sok mindent lehet csinálni :D De ez persze függ attól, hogy melyik menhelyre mész. Mindenhol mások a szabályok, szóval szerintem az a legegyszerűbb ha elmentek egy helyre és megkérdezitek miben tudtok segíteni. Nyilván először nem a legnehezebb munkát adják majd nektek, de majd belejöttök úgy is.
2013. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat !! :) :D
2013. márc. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!