Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtok Budapesten olyan...

Barbi44 kérdése:

Tudtok Budapesten olyan állatmenhelyet ahol alkalmaznak önkénteseket? ( kivéve a fővárosi állatkert)

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb menhelyen alkalmaznak. Ismerősöm is jár takarítani és sétáltatni egy kutyamenhelyre, bár nem pesten. Hívd fel őket és kérdezz rá vagy írj nekik egy levelet. Esetleg facebookon is.
2013. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ eddig 2nél probàlkoztam és elég lekezelöek voltak mivel még nem voltam önkéntes !!!Ha valaki dolgozik menhelyen Budapesten és kéne munkaerő írjon!!!!
2013. márc. 11. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Noét kérdezted? Nem hiszem, hogy ők lekezelőek lennének.
2013. márc. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Őket is megkérdezheted. Kb. 1 éve beszéltem velük. Pesten panzióztattak néhány kutyát, akiket naponta látogattak. Ők nagyon kedvesek és biztosan örülnének a segítségnek, bár ha jól tudom, nincs sok kutyájuk.

2013. márc. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Őket is megkérdezheted.

Vagy esetleg fordulhatsz tanácsért Lakos Györgyhöz a felelosallattarto@gmail.com e-mail címen. Ő biztos tudja, hol van most nagy szükség kezdő önkéntesekre is. Pontosabban szerintem ez hozzáállás kérdése és nem szükségé, mert biztos vagyok benne, hogy minden menhelyen szükség lenne minél több önkéntesre. Nem tudom, nekem mindig fura amikor állatvédők ennyire nem tudnak/nem akarnak másokkal összedolgozni. Nem jöttem még rá, hogy ez miért van, és miért jó...talán csak unják már, hogy mindenki beleszól a dolgaikba, kritizálják őket olyanok, akik feleannyit sem tesznek az állatokért...de tény, hogy nagyon antiszociális némelyik.

2013. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!!!!
2013. márc. 12. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!