Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a kisállatkereskedésekben konkrétan sz@rt sem tudnak az állatok gondozásáról?

Figyelt kérdés
Például egyszer láttam egy állatkereskedésben hogy volt az ajtó amiből nyílt egy másik a kereskedésbe. A 2 ajtó közötti kb. Fél méteres részben voltak a kalitokban a madarak. Nagyon sajnálom őket.

2013. márc. 11. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Azt se tud sokat az állatokról, aki ott vesz magának. :)
2013. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Néha én többet tudnék a vásárlónak mondani, mint maga az eladó. Hörcsögeim vannak már 6 éve, így nagy a tapasztalatom a tartásukról. És olyan idegesítő, mikor az eladó egy csomó hülyeséget beszél a vásárlónak, az meg elhiszi, hogy így van, és aszerint tartja az állatot, miközben nagyon nem úgy kellene. Elég bosszantó, hogy nem értenek ahhoz, amit dolgoznak. :/
2013. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok helyen van ez, de tisztelet a kivételnek! Mert ahova én járok ott kivételesen nagyon lelkiismeretesek, és tapasztalattal rendelkező eladók vannak. Igaz az állatokból sincsen rengeteg, mindből van egy pár, de legalább azok tiszta helyen, szakszerűen tartva
2013. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!