Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akinek van madárpókja annak...

Akinek van madárpókja annak mi a tapasztalata, mennyire lehet kivenni a terráriumból, vagy például kézen mászkáltatni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a simogatással még bizalmatlan, de a pórázon sétáltatást már egész jól tűri és most már a szomszédot sem harapja bokán.
2013. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első... :D

Leginkább genustól függ, hogy mennyire szelíd 1-1 faj, pl a Brachypelmák és Grammostolák állítólag szelídek. Persze minden állat külön egyéniség, és vannak kivételek, mint pl az én albo-m, aki egy P. regalis-nak képzeli magát. :D Figyelgesd a pókod, hogy mire hogy reagál, harap-e pl csipeszre, vagy menekül-e inkább, mennyit szőrözik, stb.

16/L

2013. márc. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igazábol mindent lehet amit az ember kitalál magának. de hogy mennyire jo ez a póknak nem tudom... még ha szelíd is meg elmászkálgata kezeden akkor is gondolj bele hogy x páratartalombol, höfokból, megszokott környezetböl kiveszed egy hidegebb, szárazabb levegöjü nagy térbe,ahol egy ingatag talajon(a kezeden) kell mászkálnia. nem biztos hogy ez tul sürün jot tesz neki.mi csak akkor vettük ki ha költözött nagyobb terkoba vagy takaritani kellett.
2013. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a brachypelma fajok a legszelídebbek, őket lehet fogdosni, kezdőknek ajánlottak. brachypelma vagans, emilia, smithi, albopilosum, ezek voltak nekünk eddig, mind szelíd. amúgy fajfüggő, hogy hogyan bírják a fogdosást, de pl. az exemnek volt mérges pókja is, ami olyan agresszív volt, hogy a bespriccelt vìzre is ráugrott, kivéve az én kezemre, mert én etettem. de azért kézbe venni nem próbàltam őt, de amúgy felismerik a gazdijukat. ha veszel, nézz utána neten a fajnak. sokat fogdosni tényleg nem ajánlott őket, de ha egyszer kétszer kiveszed őket egy nap, azzal semmi bajuk sincs szerintem. ha meg nem tetszik nekik a dolog, azt látni fogod rajtuk. a félénk összehúzza magát ilyenkor, a bátrabb támadóhelyzetbe áll, ha nincs problémája, akkor meg kiváncsiskodva mászkálni kezd rajtad.
2013. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a pókokat nem arra találták ki hogy fogdosd őket..szerintem te sem örülnél ha óriások baszogatnának
2013. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha valami dédelgetni való állatot akarsz akkor hörcsögöt
2013. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!