Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nem emlős állatok hogy...

A nem emlős állatok hogy tudják kimutatni a szeretetüket?

Figyelt kérdés

Főleg a gyíkokra , kígyókra gondolok , vagy akik krokodilokat tartanak.

A madarakra is kíváncsi lennék.


Ezek ez állatok hogy mutatják ki a szeretetüket?


A kutya , macska és puma ,farkas, még a medve is....stb kitudja ha emberek nevelik.



2013. márc. 16. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a madagaszkári nappali gekkó nem mutatta ki. Csak annyi, hogy ha tudta, hogy mézes banánt kap, akkor nyalogatt a szája szélét, és jött oda egyből, de csak a mézet szerette. Meg amikor beraktam mellé egy viziagámát, akkor vele szembe feküdte egy ágon, és néha megnyalták egymás száját. Egymásnak így mutatták ki

[link]

nekünk meg így azt, hogy nem, mert elmenekült a falon

[link]

2013. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kajára pl így, de így nem az embert szereti: http://www.youtube.com/watch?v=_kgUJTlTBxk&feature=player_em..
2013. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a madarak még ki tudják mutatni ragaszkodásukat az ember felé (hogy szeretik-e azt nem tudom, sosem tartottam baromfin kívül más madarat), de náluk fejletlenebb állatok már nem. a hüllők csupán eltűrik a fogdosást, és maximum a magasabb testhőmérséklet miatt, vagy kaja reményében mennek az ember közelébe. viszont az értelmesebb hüllőfajok (varánuszok, agámák) képesek felismerni a gondozójukat és ugyanez a nagyobb sügérféléknél is észrevehető.

a hogyanra is a madarasok tudnak inkább válaszolni, de gondolom hasonlóan mutatják ki, mint a fajtársaikkal szemben.

2013. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!