Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pécsiek, milyen tapasztalatait...

Pécsiek, milyen tapasztalataitok vannak a pécsi állatorvosokkal kapcsolatban? Hová érdemes menni, kit kerüljek el messziről? Merre milyen az ellátás? Mennyire borsosak az árak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt szerencsém a Megyeri úton az állatorvosi ügyelethez, az uránvárosi buszvégállomásnál levő dokihoz, meg a 48-as tér melletti orvoshoz is. Egyik sem győzött meg, hogy értene a hörcsögökhöz. Valószínűleg lövésük sincs hozzá. Kutyával, macskával biztosan tapasztaltak, és jól kezelik őket.
2013. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Mecsek Állategészségügyi Centrum megbízható, jól felszerelt hely, viszont kicsit drágább, mint ahová én járok, ami szintén megbízható, Avian-Vet állatpatika és állatorvosi rendelő, Pécs Fellbach u.20.
2013. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

A kék kereszt állatorvosi rendelőben nagyon kedves a doktornéni!

Szerintem oda menj.

Én eddig csak ivartalanításon voltam a nyuszimmal, az volt 20.000

2013. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
És ott nagyon értenek is hozzá, a nyuszihoz is értett, nem úgy mint ahogy itt olvasom.
2013. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat. :D

Minden történetet szívesen olvasok, csak hogy okuljak belőle, és hogy segíthessek másoknak is, ha szükséges lesz, bár nekem elsősorban a madaraim miatt lenne fontos.

2013. márc. 18. 06:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A Kuckó Állategészségügyi központot ajánlani tudom.

A cicáimat 6000 és 9000 ft ért ivartalanították(mondjuk ez akció volt,így a rendes ár +3000 ft,de szerintem ez is jó ár),és ehhez hozzátartozott egy ingyenes féregtelenítés is.Kedvesek,és mindent rendesen elmondanak.:)

2013. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kettőnél jártam eddig.

Hird, Dr. Hartung István: nem a legjobban felszerelt a rendelő. Fül-atka problémával jártunk nála, nem pucolta ki a fület, meg semmi, csak megnézte szabad szemmel, felírt egy gyógyszert, de nem használt semmit. A megvásárolt gyógyszerrel együtt volt kb 6-7 ezer Ft a költségünk.

Amikor a kutyám haldoklott, vasárnap, fel sem vette a telefont. Pedig még a legutolsó oltáskor mondta hogy hívjuk bármikor, ha gond van. Sosem ad számlát. Kontroll időpontot nem kaptunk.

De hogy mondjak pozitívumot is kölyökkorában meggyógyította a nagyon betegen és férgesen hozzánk került kutyánkat, és egy jó ismerősöm macskáját, akiről én is azt hittem, hogy nem éri meg a reggelt (pedig csak 2 injekciót kapott, meg valamilyen gyógyszert)

VitaVet Állatorvosi rendelő és patika: Igényes, tiszta rendelő, ellátási költségek már a váróban fel vannak tüntetve. Az orvos megfelelően tájékoztatott mindenről, kérdéseimre teljes mértékben válaszolt. A fület nagyítóval átvizsgálta, kipucolta, többféle gyógyszerrel ellátta. Összköltség 9 ezer forint volt, de itt helyben kaptuk meg a készítményt (2 fajta volt kb. 5-6 ezer, tehát nem a vizsgálata volt borsos). Kontrollra is vissza lettünk rendelve (csak egy kukkantásra, hogy lássák javul-e). Számlát kaptunk. Ismerősöm egy időben vitte velünk a kisállatát, egy daganat miatt, megnézték, mondták hogy sajnos nem kellene bántani, mert már idős volt, és kockázatos, ezért a beszélgetésért, és kukkantásért pénzt nem kértek. Eddig elégedett voltam. Hogy a kezelés hatékony lesz-e, az még a későbbiekben fog kiderülni.

2013. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámhoz dr.Hartung István szokott kijárni,ha kijön,mivel sokszor vagy Kaposvárra megy vagy a disznótelepen van.Többször hívták a mamámék,hogy jöjjön ki,mert a kutyának rohama van(később megállapította,hogy epilepsziás),de ő persze ki nem jött volna.Viszont tudta jól is kezelni az ebet.
2013. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!