Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem hétköznapi, pontosítva...

Nem hétköznapi, pontosítva egy mókust szeretnék háziállatnak. Beszerzési lehetőségek?

Figyelt kérdés
Minden irónia és vicc mellőzésével, habár tudom, hogy hihetetlennek tűnik, de az egyetlen, ami elképzelhető, az egy mókus. Tekintve, hogy az egyetlen állat, aminek az igényeinek eleget tudok tenni, mégis egy elfogadható létformát képviselhetne mellettem. Jelenleg két királysiklóm van. Kizárásos alapon vagy egy kacsa, vagy egy minimalac, vagy egy mókus lehetett a felhozatal, de lakótársnőmmel átrágva a dolgot, ez utóbbi mellett döntöttünk.

2013. márc. 20. 03:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy talán még sünit tudunk elképzelni.
2013. márc. 20. 03:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Sünit nem láttam még, de mókust láttam már állatkereskedésben. Mondjuk fehér színű volt, nem tudom mi lehetett a neve, de horribilis áron volt. Szerintem nézz szét. Nem Te vagy az első aki mókust akar tartani.
2013. márc. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törpesüni nagyon édes,nekem is van.Lehet őket kézbe venni,nem harapnak,nem rágnak meg semmit.
2013. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nézelődéssel nincs gond, elég sok"apró" van, és tény, hogy horribilis áron árulnak itt-ott, viszont sablon állat nem nagyon lehet.
2013. márc. 20. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!