Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki szereti jobban a kutyákat...

Ki szereti jobban a kutyákat mintt a macskákat és fordítva?

Figyelt kérdés
Én pl. a kutyákat imádom :)

2013. ápr. 1. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
én is kutyapárti vagyok inkább de a macskákkal sincs semmi bajom.:-) F/15
2013. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a kutyákat szeretem jobban, de ha arról van szó hogy egy cica mondjuk szenved, akkor természetesen őt is sajnálom, és ha lehet segítek rajta.

Nem tudom miért szeretem ennyire a kutyákat(mert nagyon nagyon szeretem őket), de valószínűleg azért mert velük nőttem fel,és most is van kutyánk.

2013. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát,én macskarajongó vagyok,de a kutyákat is nagyon szeretem,most is van 2 :D

Születésemtől fogva macskával élek.Talán összesen 1 évet töltöttem macsek nélkül.Az első macskát el kellett sajnos altatni,kb olyan 4 éves lehetett.A második meglógott,még ma se tudjuk,hogyan,rengeteget kerestük,de sehol semmi nem volt...Mostani Balázs cicám (eddig minden macskám Balázs volt :D) lassan 10 éves,és áldott jó teremtés.Imádom :) Eddig minden cicust menhelyről hoztunk,vagy olyan helyről hoztuk őket,ahova váratlanul érkeztek és csak feleslegesek voltak.Már nem tudom elképzelni macska nélkül az életet :)

14/L

2013. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Énis sajnálom a szenvedő macskákat csak az a bajom velük (és ezt lehet h. csak én gondolom így) hogy nem látom rajtuk hogy tisztelnek engem.Énha csak közel megyek a kutyámhoz akkor majd megvadul annyira örül nekem de a macskát hidegen hagyja.Énnekem is volt már macskám de őt naponta 1-2 órát láttam mert sosem volt otthon.Találtunk 1 macskát a főúton már alig élt.Hazzahoztuk már 1 évves lesz.De egyszerúen nem látom benne azt hogy szeret. :(
2013. ápr. 1. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nekem is a kutyák szimpatikusabbak. Viszont egy macskától se várd el (és nem is fogja megtenni) azt a kitörő érzelemáradatot, amit egy kutyától megkapsz.Náluk a maximum,hogy hozzád dörgölöszködik vagy melléd ül.
2013. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!