Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha egy madárpók...

Mi van akkor ha egy madárpók megszökik?

Figyelt kérdés

Volt már valakivel ilyen, hogy egyszer csak nem találta a terráriumában, mit csináltok olyankor?


(csak kíváncsiságból kérdem)


2013. ápr. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan ismerősöm aki úgy hívott fel egyik nap,hogy nem találja a pókját.Eleve is rettegek a pókoktól,még a legkisebbtől is,és az se érdekel ha terráriumban van,inkább kerülöm őket.Nos,azóta nem látogattam meg őt,mióta kaptam az infót...


Hogy mit tennék?Mindenesetre én elköltöznék onnan...De szerintem akinek eltűnik,az minden kis zugba belenéz,hátha ott henyél a kis kedvence,vagy a kedvenc nasiját kiteszi mindenhova,és arra talán előjön.Ha persze már nem lépett le teljesen a pókica...

:D

2013. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olyankor nincs más hátra, mint előre: meg kell keresni :)

a fajra jellemző viselkedés alapján ki lehet következtetni, hogy milyen jellegű helyeket kedvel (vannak fa- és talajlakó pókok is pl.), aztán nekiveselkedni és átkutatni mindent. télen könnyebb meglelni őket, mert biztosan nem fogják elhagyni a házat.

2013. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában abban a helyiségben marad, ahonnan kiszökött. Szekrény mögött, ágy alatt kell keresni, sötét kis zugokban, ahol könnyen elbújhat. Olvastam, hogy fürdőszobába is beszökhet a pára miatt. Nálam szerencsére nem fordult elő (még?) szökés, igyekszem ennek elkerülése érdekében 150%-ban odafigyelni a pókjaimra. :D

17/L

2013. ápr. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!