Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van a kutyáknak csiklója?

Van a kutyáknak csiklója?

Figyelt kérdés
És az argentin homokihörcsögnek?

2013. ápr. 4. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi idős vagy? Biológiát nem tanítanak? Minden emlős állatnak van mindene, ami embernek is.
2013. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Kicsit off, de első válaszoló, ha már leoltasz valakit, hogy nem tanult biológiát, akkor legalább ne írj már olyat, amivel magadat járatod le. Pl. a delfin is emlős még sincs keze és lába mint az embernek.
2013. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3.: nemi szervekről van szó, a válasz arra vonatkozik.
2013. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
A delfin az nem is emlős
2013. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

(orvos vagyok)


Ennyire nem tanítanak biológiát manapság?


Természetesen az elsőnek igaza van, a szuka rendelkezik klitorisszal, akárcsak a hörcsög és delfin. Utóbbi elevenszülő, az emlősökön belül a cetfélék rendjébe tartozó állat. És természetesen ezen állatok hímjei rendelkeznek pénisszel.

2013. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
biztos hogy a delfinnek nincs csöcse?
2013. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Akkor tőgye.
2013. ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
53%
Én vitatkoznék azzal aki azt írta, hogy minden emlősnek van az ami az embernek. Erre konkrétan emlékszem, hogy azt olvastam valahol, hogy az állatvilágban nincs a nőstényeknek kisajkuk ez csak az embernek van. A csikló sem tűnt még fel egy állaton sem ami a környezetemben él. Vidéken élek, sertés, juh, szarvasmarha, ló, minden napos látvány, kutyám nekem is van. De mintha nem lenne nekik. Persze ezt nem mondom biztosra.
2013. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom, orvost is képesek vagytok leugatni. :-(


…A méh testét a hüvelytől a méhnyak választja el, amelynek szűk nyakcsatornája zárt, csak ivarzáskor és elléskor nyílik meg. A hüvely a nőnemű állatok közösülő szerve, ennek alsó falán nyílik húgycső is. A külső nemi szerveket a péra képviseli, a két péraajak a pérarést zárja közre, amelynek alsó szögletében látható a kis, merevedésre képes CSIKLÓ…

2013. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
ezentúl.alaposabban meg fogom.nézni.a.disznót.
2013. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!