Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik kosztoltatá...

Szerintetek melyik kosztoltatás a legjobb a kutyáknak és macskáknak? Lent a lehetőségek.

Figyelt kérdés

a, konzerv (márkás, nem márkás, vagy akár felváltva)

b, házi koszt (minden ami főtt: leves, főzelék, második + kenyér)

c, keverve (konzerv és házi is)


Én falusi vagyok, főként a b, verzió van életben, konzervet csak nagy néha veszünk nekik, mert van elég sok kajamaradék, amit jól lehet dúsítani kenyérrel. Nem kényeskednek, megesznek mindent és gyönyörűek :)


Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?


2013. ápr. 10. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a táp-házikosztra fogadok. Ez vált be. A konzervnek nem sok értelme van, nem a sok a tápanyag benne!
2013. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az emberek tudnák miből csinálják az olcsóbb konzervet, meg a tápot, sokan nem vennék meg. Szó szerint szemétből, vágóhídi hulladékból, beledarálnak mindent! Láttam, nem mástól hallottam, gusztustalan volt. Szóval szerintem a legjobb a házi koszt, és normális konzerv, amiben hús és vitaminok is vannak.


[link]

2013. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a "c" van, mégpedig azért, mert sokszor kényelmesebb kiszórni valamit, mint megfőzni. Amúgy nem merném csak táppal etetni, mert végülis nem tudhatom, hogy az miből készült.

Viszont van egy olyan cicánk, aki 1 évesen került hozzánk és korábban csak tápon élt. Na, ő szerintem már így marad :)

Megpróbáltam megkosztoltatni vele (bocs, muszáj volt :D) mást is, de csak akkor eszik mást, ha azzal kifejezett csibészséget követhet el. Mondjuk ha valami az én tányéromban van, az biztos finomabb, mint az ugyanolyan illatú az övében.

2013. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi keverékkutyáink gyerekkorunkban csak házi kaját ettek, szépek voltak, soha semmi bajuk nem volt.
2013. nov. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!