Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan mossátok állataitok...

Ti hogyan mossátok állataitok ketrecét?

Figyelt kérdés
Hol (kinn vagy benn), és mivel?

2013. ápr. 11. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én a nyuszim ketrecét 3-4 hetente szoktam mosogatószeres szivaccsal átmosni, a zuhanyzóba forróvízzel leöblítem és kirakom az erkélyre száradni :)
2013. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a tengerimalacok ketrecét 5-6 naponta takarítom. Kiszedem a forgácsot, a végét porszívózom, azt a nagyon alját. Majd a tusolóban kimosom mosószeres vízzel, utána hipó vagy ecet. Mikor mi. Papírtörlővel szárazra törlöm, és mehetnek vissza a lakók.
2013. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyuszim ketrecét először ecetes szivaccsal áttörlöm, utána tiszta vizes ronggyal kétszer. Ezt kb havonta egyszer. Hetente kétszer pedig csak a wc-jét kiöntöm, ecetes vízzel kiöblítem, a ketrecet pedig porszívózom.
2013. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az ecet ugyanúgy fertőtlenit mint pl. domesztosz?
2013. ápr. 11. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a fertőtlenítés miatt. Csak rácseppentesz egy cseppet, és ha a kő meszes, akkor olyan reakcióba lép az ecettel, hogy elkezd pezsegni.
2013. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na jólvan, hülye vagyok, össze-vissza írok a kérdésekhez. :D


De akkor neked válaszolva. Ketrectisztításnál az ecet jobb, mert nem marad vissza káros anyag, és kb. annyira is fertőtlenít.

2013. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem patkányaim vannak. Erősen vizelnek, két hím. Hetente szoktam beáztatni a ketrecet rácsostól olyan tisztítószerbe ami kíméli a rácsot de az össze piszkot, húgykövet meg mindent levisz
2013. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ÉN AZ ÁLLATOT MOSOM
2013. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!