Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Olvastátok ezt? Egyenesen...

Olvastátok ezt? Egyenesen felháborítónak tartom nem tudom. A kormány is miért csak pénzbüntetéssel sujtja az elkövetőt? Miért nem kaphat börtönbüntetést?! Nagyon szeretem az állatokat, és mostmár tényleg véget kellene vetni az állatkínzásnak

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 23. 19:59
 1/7 anonim válasza:
86%
szerintem az ilyeneknek nem börtönbüntetés kéne hanem ugyanazt kéne csinálni velük amit ők tettek az állattal...
2009. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Na igen, ilyenkor a nagy amerika utálók kiváncsi vagyok mit mondanak, ugyanis Amerikában külön állatrendőrség van, és nem a pénzbüntetés a legmagasabb bírság. De ők a hülyék, mi vagyunk a királyok... Gyűlölöm az összes állatkínzót!!!
2009. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

1. A kormány nem büntet (szépen is néznénk ki), az a bíróság dolga!

2. Az állatkínzás bűncselekmény és büntethető letölthető szabadságvesztássel. Lásd BTK.

2009. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dellfil ***** válasza:
100%

Az elkövető, vagy elkövetők, valószínűleg ahhoz a fajhoz tartoznak, amihez mi embererek is tartozuk. Ez nem szabad, hogy megtévesszen bennünket. Tehát, ilyen esetben úgy kellene eljárnunk, ahogy valamelyest civilizált lények járnának el. Bizonyára mindeki egyetért abban, hogy nem akarunk semmi közös vonást vele (velük).

Tehát: megkeresni, megfogni, bezárni egy bánya mélyére, hogy kijönni ne tudjon, és elfelejteni.

2009. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikai állatrendőrséget talán hagyjuk!

Én is szoktam nézni a műsoraikat.Nagyon sokszor mutatják,hogy egy állatot hetekig-hónapokig hagynak azon a helyen,ahol nem tartják jól,mondván hogy a "gazdának"még adnak időt.Közben az állat éhezik,szenved.Sokszor látom a filmen,hogy az éhező állatot még 24/48 órára otthagyják anélkül,hogy kaját tennének be neki.

A múltkor volt pl.hogy egy lovat 5 hónapig(!!!)hagytak az őt éheztető tulajdonosnál.Mikor végre elhozták,már nem lehetett segíteni az állaton és ezek a nagyokos "állatvédők"ott sipákoltak,hogy már tudják,jóval előbb kellett volna elhozniuk.

Ez állatvédelem?

Sok jót is tesznek persze,de sok ilyen baromságot csinálnak.

2009. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De legalább ők csinálnak valamit, mi meg ....... ennyi erővel olyan mintha semmit se tennénk .. komolyan..

A kiscicás esetre gondoljunk ... semmit se kaptak pedig még fel is vették a: *********************************************************************** (cenzúra.. nem lenne nagyon helyes ha leírnám mit gondolok az állatkínzókról)

2009. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ennyire értelmi fogyatékos még állatnak sem mondható szemét aki ilyet tesz!Áhhh én megtalálnám azt a köcs...öt azt 2000 méter mélyre ásnám hadd fulladjon meg ott ahol van!Szerencsétlen állat! :S Elkeserítő!
2009. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!