Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Brutális mennyiség! Hogyan...

Brutális mennyiség! Hogyan irtsam ki a bolhákat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A párommal erdészházba költöztünk, ahol az előző lakó éveken keresztül állatokat tartott az erre kialakított, vályogból épített nád tetős ólakban (nagy területről van szó, egy erdő szélén). Mi nem tartunk haszonállatot, egy kutya és egy macska van..a maradék tyúkokat is elhordta a róka. Olyan szinten elszaporodtak az évek alatt a bolhák, hogy ha bemegy valaki az ólakba, minimum 30 bolhával jön ki. Ezek a hátsó udvarban vannak, de a jó idő beköszöntével, egyre előrébb jönnek, és már a házba is behordtuk. Próbáltunk már többször is permetezni gazdaboltban vásárolt szerekkel, de nem értünk el számottevő eredményt. Olvastam a INSECTICIDE 2000 SPRAY-ről, és a BIOKILL-ről, hogy lakásban, és zárt területen ezek a leghatásosabbak, de mit tehetnék odakint? Hogyan lehetne orvosolni? Nagyon kellemetlen, ha mások látják a csípéseket, és nem mellékesen félek a bolhák által terjesztett fertőzésektől! Félek befészkelték magukat a vályogba, olyan szinten, hogy lehetetlen kiírtani! Kérlek Titeket, normális válaszokat adjatok! Nem igénytelenségből, hanem másnak a hibájából jutottunk idáig!

2013. ápr. 25. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
közeli parasztól vegyetek rovarölőt fendona az tuti én is azzal szoktam irtani a dögöket
2013. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nálatok csak egy rovarírtó cég lenne eredményes. Mellette magatoknak utána érdemes porral körbeszórni a kinti épületeket kívül-belül. Lakásban porzás a helyiségeket körben ,fekvőhelyek .Akár BioKill, de a Neostomozan is jó, alaposan befújni mindenhol.Ha padló van, felmosni Neostomosannal. Mindezt hetente megismételni/ a porzáson kívül/ legalább 3x.Ha lehet kapni, Piretrin extra tökéletes porzásra.
2013. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, a továbbiakban is várom a megoldásokat...bár lehet csak a perzselő segít..

Az eddigi permetező szereknek a nevét sajnos én nem tudom csak a párom, de ezeket még tuti nem hallottam. Bár ajánlottak már nekünk 25ezer Ft/Liter permetező anyagot is.

2013. ápr. 25. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!