Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen érzékeny?

Miért vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom látni mit művelnek az emberek az állatokkal nem értem hogy mi a lényege az állatkínzásoknak nem bírok olyan képeket nézni ahol állatokat bántanak (legyen az egy kis hal akár) meg főleg ahol kutyákat amikor ilyen képeket látok vagy történeteket hallok akkor úgy érzem mintha késsel szurkálnák a szívem és könnyezni kezdek , menhelyre nem tudom hogy fogok majd menni mivel terveztem hogy minden héten kijárok majd segíteni nekik ilyen önkéntes munkával (mivel nekem nem lehet kutyám mert emeletesbe lakunk)szóval nem tudom hogy fogom bírni könnyek nélkül nézni ahogy ott néznek rám és eggyiket se vihetem haza hogy megmentsem és szörnyű belegondolni hogy elaltatják őket mert a sok gonosz kegyetlen ember miatt bekerültek oda esküszöm hogy hidegvérrel megtudnák kínozni egy embert ha állatot kínoz , szóval a kérdés hogy hogy ennyire érzelmes vagyok? (sok emberben csalódtam már barátnőkben akik kihasználtak közbe én mindig csak segítettem nekik,mindenkinek és az lett a jutalmam hogy most nincsenek barátaim mert ilyen emberekkel vagyok körülvéve, és még kutyám se lehet aki egy hű barát lehetne :( )


15/l


2013. ápr. 27. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg nem csak Te vagy ilyen. Én ugyanígy érzek, csak nem mindig könnyezek, inkább felháborodok és meg akarom bosszulni. a Menhelyről annyit, hogy nagyon szép dolog, hogy segíteni szeretnél én is ezt teszem a Népligetben :)

Lehet, hogy nem viheted haza, de azzal is, hogy csak egy picit foglalkozol velük egy picit megszeretgeted őket, nagyon sokat segítesz rajtuk, és hidd el egy idő után ha rendszeresen jársz nagyon meg fognak szeretni Téged és borzasztoan hálás lesz az összes tündéri eb aki szeretetet kapott Tőled :)

15/L

2013. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se tartom embernek az olyan férgeket, akik képesek egy állatot bántani. Szerintem az emberi lélek tükre az, ahogy az állatokkal bánik, mivel nem érdekből tartjuk őket, csupán kölcsönös szeretetből. Én is szeretnék egyébként menhelyen önkéntesként dolgozni, csak falun lakom és sajnos a közelben nincs egy sem. Az ilyen munkát pedig szerintem nem úgy kell felfogni, hogy milyen rossz az ott lévő állatoknak, mert sajnos sosem fogunk tudni az összes rossz sorsú állaton segíteni; de annak a pár kutyusnak, akik a te segítségeddel kapnak egy második esélyt, ez jelent mindent, és így büszke lehetsz magadra hogy az ilyen kis dolgok által az ő egész életüket jobbá teheted. Szerintem a menhelyi munkát így kell felfogni. Kitartást hozzá! :)
2013. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké csak nem akarok ott elérzékenyülni :)
2013. ápr. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!