Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tengerimalac: lehet legszélsős...

Tengerimalac: lehet legszélsőségesebb esetben 2 tengerimalacot 80cm ketrecben tartani?

Figyelt kérdés
Sajnos most nem tudok nagyobb helyet csinálni nekik, de amúgy az udvaron van egy kis kifutó ahol napközben felügyelet mellet rengeteget szaladgálhatnak! Nem a ketrecben töltenék le az életüket. De nem vagyok olyan önző és degenerált hogy egy tengerimalacot tartsak, társ nélkül!

2013. ápr. 28. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen magas a ketrec, de próbálj meg kartonból vagy fából vmi emeletet beépíteni hogy valamennyire azért tudjanak külön is lenni, sajnos itt elég éles a határ hogy mégis melyik jobb átmeneti dolog, egyedül legyen vagy hogy elég területe legyen, szertem minél hamarabb szerezz be nekik nagyobb ketrecet mert igy meg fognak őrülni, nekem nyuszim van(3tengerimalit tesz ki kb) 100*50es ketrecbe, de ahogy hazajövök vagy felkelek már kéreckedik ki mert nem szeret ott lenne ha nem muszáj :)
2013. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*kéredzkedik bocsi :$
2013. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekünk kettő van és nincs nagy lakásunk ezért 70cmben meg élnek.

De jó mert a ház tetejére föl tudnak menni ott van a tálka.

Remélem tudtam segíteni!:-)

2013. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!