Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatfelszerelés boltok...

Állatfelszerelés boltok Budapest XI, XII, XIII, XIX, XXI, XXIII kerületeiben? (kutyás) Főleg ezek a kerületek érdekelnek, de más is jöhet ha jó és "olcsó"

Figyelt kérdés

Tehát: Újbudán, Déli pályaudvar környékén, Nyugati és Árpád híd között, Pesterzsébeten, Csepelen és Soroksáron.

Olyan helyet keresek, ahol szigorúan NAGY VÁLASZTÉKBAN kaphatóak mindenféle felszerelések (tálak, fekhely, póráz, síp, hám, nyakörv, bolhanyakörv stb.) és megfizethető áron.

Nem webshopot! Ha webshop, akkor is csak olyat, aminek van saját boltja és nem kizárólag netes.



2013. máj. 2. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a XI-ben a Fressnapf Újbudába szoktam járni. Vagy a Bocskai út (Kosztolányi D. tér fele, a régi nagy patikával szemközti oldalon) van egy nagyon jó állatos, kimérős tápokkal, rengeteg felszereléssel.
2013. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én néhányszor voltam egy ismerősömmel vhol Soroksáron.

[link]

Igaz azt írják, hogy átmenetileg zárva, de rájuk lehet csörögni,hogy mikor nyitnak újra.

Mi tápért mentünk, én inkább azok vannak, jó áron. De minden más egyéb is van náluk. Telefonon is lehet rendelni. Kiszállítják vagy érte mehetsz. Magánszemélyként is lehet vásárolni. Érdemes telefonon rendelni, mert nem mindenből tartanak készletet.

2013. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!