Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kit mentenél ki egy égő...

Kit mentenél ki egy égő házból, a legkedvesebb háziállatodat, vagy egy idegen embert?

Figyelt kérdés
Mindkettőt nem lehet. :)
2013. máj. 6. 20:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a kutyáim olyanok, mintha a gyerekeim lennének, hozzájuk sokkal jobban kötődöm, mint egy idegen emberhez.

Ez előrevetíti a válaszomat.


A "mindkettőt nem lehet"-r pedig annyit, hogy ÉLETSZERŰSÍTVE a kérdést: először a családtagjaimat menteném (pl a kutyáim), utána pedig visszamennék és igyekeznék minél több életet megmenteni. De a kutyákat először.

2013. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez hulye kerdes!!! En.nem.valasztanek.a 2 közt, inkabb mrgprobalnam mindkettöt kimenteni.
2013. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nem lehet mindkettőt, választani kell. :) Ez csak egy feltevés. Nem kell regényt írni, hogy mit miért meg miért nem, csupán megelégszem mindenki döntésével, csak az arányokra vagyok kíváncsi, hogy ki kit helyezne ilyen szituációban előtérbe.

(nincs senki más az épületben csak az állatod és egy ismeretlen ember, nem családtag vagy ilyesmi. )

2013. máj. 6. 20:35
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámat. Nekem olyan mintha a gyerekem lenne.
2013. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Az állatomat
2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Kutyámat,bár 5 kiló tehát csak felkapom egyik kezembe,míg másikkal kihúzom a másik embert.

De jó tudom hogy érted,kutyámat menteném ki elsőnek.

2013. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Igen így is jó, hogy ki az első! :)

De ha ez segít, akkor úgy is elképzelhetnétek, hogy az épület egyik szárnyába az állat van, a másikban az ember és nincs idő mind a két irányba elmenni.

2013. máj. 6. 20:48
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
A háziállatomat. Mert az állatokat egyébként is sokszor többre becsülöm, mint egyes embereket.
2013. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben is a kutyámat menteném ki elsőnek. Életemet feláldoznám érte.
2013. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
30%
Azért én minden rosszindulat nélkül és teljesen komolyan kíváncsi lennék, ha valakinek, aki a kutyáját választaná a gyereke, anyukája, felesége, férje, testvére azért égne benn egy házban, mert valaki kihozhatta volna őket, de inkább a kutyáját választotta, mennyire fogadnák ezt megértően?
2013. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!