Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lecsapod a szúnyogokat?

Lecsapod a szúnyogokat?

Figyelt kérdés
Én mindig, addig nem nyugszom, amíg le nem csaptam az összeset a szobában. :D Gonosz vagyok?
2013. máj. 11. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy gonosz.


Én egyet se csapok le, én uszítom őket az egész világra! Engem nem idegesítenek.

2013. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Azonnal! Utálom ugyanis a konkurenciát...
2013. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem vagy gonosz, én is leszoktam csapni őket.:D
2013. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, én felkapcsolom a villanyt kint és integetek nekik amikor mennek ki az ablakon.
2013. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem csapom le,mindig lefújom,kiszellőztetés aztán csókolom.

Miért lennél gonosz? Ki áldozná fel a testét ezeknek a szemeteknek ?

Külön élvezet úgy aludni hogy vékony hangján a füledbe zümmög,és szétcsípi a tested.

2013. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NA EZT FIGYELD: egy időben nekem az volt a kedvenc hobbim hogy este felkapcsoltam a villanyt és kinyitottam az ablakot majd kimentem a szobából... 5 perc múlva visszamentem és nem túlzok legalább 100 szúnyog fogadott. NA akkor becsuktam az ablakot és bedugtam a konnektorba a szúnyogirtót és rá fél percre a szúnyogirtó 1-2 méteres hatótávolságában nyugodtan lehetett ülni. na erre rá 2-3 percre a szúnyogok megbolondultak és mint a kamikaze össze-vissza röpdöstek, szenvedtek... 10 perc múlva az ÖSSZES g*ci döglött volt én pedig 1 csípést se kaptam!


NA GYEREKEK EZ BETEG! :)

2013. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tessék belegondolni a szúnyog megszúr egy beteg állatot amely elzavarja és utána egy embert szúr meg.Egyértelműen átvihet betegséget ezért írtani kell!A pókok döntő többsége meg ellentétben sok ember hiedelmével nem csíp és nem betegít meg!Olyan élősködőt amely megbetegíthet le kell csapni természetesen!
2013. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk van szúnyogháló, de ha valahogy bekeveredik egy, lecsapom. Már csak a nyulam miatt is. Be van oltva, de akkor is rossz lenne neki, ha megcsípné, ő nem tud minden szart rákenni, mint az ember.
2013. máj. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!