Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj ha a nyuszimnak nagyobb...

BeNi(L) kérdése:

Az baj ha a nyuszimnak nagyobb a körme mint a szőre? :o

Figyelt kérdés

én azt hallottam hogy ha egy nyuszinak nagy a körme akkor

az fáj neki:/ segítsetek lécci! köszi:)



2013. máj. 21. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom lakásban él, mert ha az udvarban tud kaparni akkor kopik a karma közben, az hogy hosszú, közvetlen nem fáj nekik, de ugyan úgy mint a te körmöd ha nagy akkor be tud szakadni, ugyan úgy neki is és az bizony fáj, ahogy futkározik kint és akármibe beleakadhat, vidd el dokihoz ott levágják neki, van ahol nem kérnek érte pénzt de van ahol igen de az kb 500ft körül van
2013. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell vágni neki időnként. Kb 10 perces művelet, körömcsipesszel vagy direkt nyusziköröm vágó ollóval, amit 800 Ft-ért kapsz Alphazoo-ban. Csak jobb, ha ketten csináljátok, egyik tartja a nyuszit, másik vágja a körmét. Bár én vágtam már neki egyedül is, de jóval könnyebb, gyorsabb ketten.
2013. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és elfogom vinni a dokihoz;)
2013. jún. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!