Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Három hét túl hosszú idő?

Három hét túl hosszú idő?

Figyelt kérdés
Három hétre elutazom Németországba egy ösztöndíj-program keretében. Nagyon örülök, meg minden, csak egy a bökkenő: mind a 8 állatom itthon marad. Anyáék fogják gondozni őket... Szerintetek túl sok ez az idő? A papagájokat, pintyeket talán el tudják látni normálisan, de mi lesz a kutyával, macskákkal? Végül is, ugyanazok lesznek körülöttük, akik eddig is, csak én fogok hiányozni, de akkor is, félek, hogy bajuk lesz. Valaki nyugtasson meg, aki szintén elment ilyen hosszú időszakra, és nem lett semmi az állataival...

2013. máj. 26. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol meg szüleidben, akkor ne menj el otthonról vagy vidd magaddal az állataidat.
2013. máj. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem ha leírod nekik hogy melyik mit mennyit kaphat egy nap meg hogy kivel mennyit kell foglalkozni akkor nem lesz semmi bajuk bár ha úgy gondolod hogy a szüleid ennyire kretének akkor ne menj el és semán rábíznám a szüleimre a nyuszimat bár igaz hogy minden nap csekkolnám hogy mit evett stb de nem bénák hogy ne tudják megcsinálni amit kérek tőlük
2013. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálj adagokat. A madaraknál nem gáz, mert csak fel kell tölteni az etetőket, de pl. a macskák, kutyák kajáját kimérve bezacskózhatod és berakod a hűtőbe, ráírva, hogy "Szerda este Tappancs + 1 fél tabletta a konyhapultról", "Csütörtök reggel Pötyike, megmelegíteni neki!!"

Kérd meg őket, hogy állítsanak be a telefonjukon emlékeztetőket, hogy mikor kell levinni a kutyákat.

Ragaszd tele a lakást cédulákkal. Pl. a madarak kalitkájára, hogy zárják be rendesen, meg az állatorvos telefonszámát vész esetére... stb.

Vagy írj tennivaló-listát, pontokba szedve.

1. Levinni a kutyát, az előszobafogason van a póráz, legalább 20 percet lent tölteni vele.

2. Megetetni a madarakat, vizet adni nekik. Visszazárni a kalitkát!

3. stb.


Amúgy ne aggódj, nem lesz semmi baj.

Én kollégium miatt hosszú ideig csak hétvégén láttam a kutyámat (nagyon egygazdás a drága). A szüleim mondták, hogy azt az 5 napot, míg nem voltam, végigszunyókálta, végigvegetálta, aztán mikor találkoztunk, bepótoltuk a rohanást meg szeretgetést. Ki fogják bírni, ne aggódj. A kutyád fogja jobban megsínyleni, a macskáknak inkább mindegy, hogy ki nyitja ki a macskakonzervet.

2013. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!