Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kedves kis kutyuskám most...

Kedves kis kutyuskám most pusztult el. Nincsenek 10ezreim hamvasztásra meg hasonlókra, mégis jobban szeretem annál, hogy valami tuskó sintér elvigye és bedobja egy dögkútba. Mit tudok kezdeni így vele?

Figyelt kérdés
Komoly téma, kérem mindenki kerülje a tréfálkozást...

2013. máj. 29. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha kertesházban élsz, el tudod ásni a kertben. Sajnos más lehetőség nemigen van. Nagyon sajnálom! :(
2013. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kertes házban élünk... Ez a legnagyobb probléma... :(


Azért köszönöm a választ és az együttérzést.

2013. máj. 29. 21:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Erdő, mező nincs a közeletekben?Oda ellehetne temetni én a nyuszmiat az erdőben temettem el, mert mi panelban élünk.
2013. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Szia!

Először is őszinte részvétem. :(

Én mikor kicsi voltam, és meghalt szegény vizsla kutyám, mi ástunk neki egy gödröt egy fa alatt, ahol mindig is volt, és abba tettük le szegényt. Csinálhatsz neki fából egy dobozkát, amibe kényelmesen belefér, ez humánusabb megoldás, de ha erre nincsen lehetőséged, akkor viszont egy viszonylag gyorsan bomló nejlon kukás zsákba rakjátok bele szegényt.

2013. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
szerintem a település határában keress egy szép erdőt, oda biciklizz el, és ott egy nagy fa tövében temessed el :) én a papagájomat az utcán a fasorok közé temettem
2013. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Budapesten, a kilencedik kerületben lakom... autónk nincs, biciklim nem jó :(

mindenképpen tömegközlekedéssel kell mennem ha el akarom vinni...

gondoltam rá, hogy a szemközti parkba temetem, de azt hallottam, hogy ezt büntetik...

2013. máj. 29. 21:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskámat a panel elé temettem (14 voltam, nem igazán érdekelt az ÁNTSZ). Tudom, hogy az kisebb, és kerti munkálatoknak álcáztam (értsd: ültettem virágot is.) Szerintem is járható út a külterület.
2013. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyre nagyobb késztetést érzek arra, hogy ezt válasszam..
2013. máj. 29. 21:25
 9/19 anonim ***** válasza:

Dögkutak már nincsenek.


Illatos útra ha beviszed, akkor 150 Ft/kg áron semmisítik meg.


Amúgy az elásás jó, de én nem fényes nappal csinálnám, meg hát rohadt mélyre kéne, meg gondolom akkor nem sokáig kéne gondolkodnod, mert minél előbb ásni kéne, nem hiszem, hogy egy kutya tetemet akarsz tartogatni 2-3 napig a 22-24 fokos lakásban,.

2013. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ezt kell megpróbálnom...

Ásó és egyéb eszköz hiányában... :(

(még ismerőseim sincsenek itt akiktől kérhetnék...)

2013. máj. 29. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!