Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyiregyházi állatkertben...

Nyiregyházi állatkertben táborban volt már valaki? Vélemények? 13 évesen ciki menni? Ahogy a képeket elnéztem,8-10 éveseket láttam csak akik mentek.

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kisebbek között jól éreznéd magad. De nincs esetleg hozzád hasonló korúaknak másik csoport? Szüleidnek kellene ezt intézni, nem gondolod? Végeredményben nem kis pénzbe kerül egy ilyen tábor.
2013. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs nagyobbaknak külön, elvileg erre 14 éves korig lehet menni. A testvéremmel megyek, szóval azzal nem lesz gond, hogy jól érzem-e magam, de köszönöm.

Azt, hogy ezt a szüleimnek kéne intézni, nem értem. Én akartam menni, nem ők találták ki, amit lehetett megtettek, hisz elvisznek, amiért hálás is vagyok nekik.

2013. jún. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!