Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség, hol tudnék Budapest/...

Segítség, hol tudnék Budapest/Veresegyház környékén HÉTVÉGI önkéntes munkát vállalni állatmenhelyen?

Figyelt kérdés
Sajnos pénzre is szükségem van természetesen, ezért csak hétvégente tudnék önkénteskedni, 21 éves vagyok. Tud valaki segíteni nekem ebben?
2013. jún. 13. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Bárhová bemész szívesen fogadnak. De tényleg egy fillért sem fogsz kapni.
2013. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Veresegyházon a medveotthon van tudtommal de hogy ott keresnek e önkénteseket azt nem tudom

A Rexnél az állatszigeten pl?

2013. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
keresd meg a számodra szimpatikus menhelyet és érdeklődd meg tőlük emailbe vagy telefonon esetleg személyesen az a biztos:)
2013. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! :)

Elsőnek: Tudom, hogy egy fillért sem kapnék, azért írtam a kérdésembe, hogy "önkéntes" munkát keresek :)

2013. jún. 13. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, Őrbottyánban van menhely. De nem tuti!

De viszont Veresegyházán van egy kutyasuli, kérdezd meg őket, biztos tudnak vmit.

2013. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket!!!!
2013. jún. 13. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Mi jártunk a kutyámmal abba a suliba. Jófejek a kiképzők.

Ha önkénteskedni akarsz, biztos tudnak helyet "ajánlani". De viszont, ha később komolyabban is szeretnél kutyázni és érdekel a kutyaiskolák és versenyek világa, akkor is jelentkezz náluk. Most olvastam, hogy kiképző jelölteket keresnek.

[link]

2013. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a linket!!!!!

Sajnos saját kutyám még nem lehet egy ideig, mert még nem külön élek.... :(

2013. jún. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!