Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elpusztult a macskám, nem...

ZoeB3 kérdése:

Elpusztult a macskám, nem tudom feldolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy 9 éves perzsakeverék macskám. Szeptember 1. hetében egy ritka betegséget fedeztek fel nála, és gyógyíthatatlannak bizonyult. Az orvos azt mondta kb. januárig élhet, de már azon a héten elpusztult és én végignéztem és nem tudtam rajta segíteni. Nagyon hiányzik, esténként mindig mellettem aludt, játszottam vele és (kicsit hülyén hangzik) elmondtam neki minden titkomat. Most, hogy középiskolába mentem, minden új volt: tanárok, osztálytársak és nehezebben sikerült beilleszkednem és barátokat szereznem. Teljesen magamba zuhantam, pedig én nyílt és mindig mosolygós ember vagyok. De ezt a traumát nem tudom feldolgozni. Sokat sírok utána (főleg esténként), mindig róla álmodok és mindig hazavárom, nem tudom megértetni magammal hogy ő elment. Másik cicánk nem lehet, mert van egy magyar vizsla kutyánk és más macskákat már nem tűr meg a háznál. És ha már macskánk nem lehet szeretnék egy kisebb növésű kutyát (mondjuk egy cavalier king charles spánielt). Nem tudom, hogy segítene-e visszazökkennem önmagamhoz és azt sem tudom, hogy szüleimnek ezt hogy mondjam el, mert ők több állatot már nem akarnák.
2013. jún. 19. 12:29
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A kiskutya jó ötlet, valószínűleg az segítene.
2013. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is segítene, ha lenne kutyád.Az is kedves lesz, aranyos és majd kicsit enyhíti a szomorúságodat.Persze végleg elfelejteni egy szeretett cicát sem lehet...
2013. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PHP de kóder! válasza:
temesd el a kedvencek temetojeben
2013. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre ne legyen kutyád amíg nem dolgozod fel. Amúgy lehet hogy összelehetne szoktatni egy kismacskát a kutyáddal.
2013. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos segítene, legyen az kutya, macska (a vizslátok biztos gyorsan megbékélne egy újabb cicával), vagy csak egy hörcsög. Az elején hiányozna a régi macskád, de hidd el az új aranyos állatka gyorsan a szívedbe lopná magát. :)
2013. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!