Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ma reggelre a szobába egy...

Ma reggelre a szobába egy állat költözött, szerintem denevér. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy nem használt szobáról van szó. 5 napja nem volt nyitva ablak ebbe a melegbe, gondoltam éjjelre nyitva hagyom bukóra, azért mégis csak szellőzzön. Reggel körbe néztem automatikusan: nincs-e sáska vagy valami. Ott volt a falon egy furcsa "nagy" állat. Először békának néztem, bár ugye 1-2 napja nem nagyon volt vizes időszak, illetve panel 3. emeletére gondolom nehezen tudna felmászni. Amikor elkezdett repülni, akkor rájöttem, hogy szerintem denevér.

A baj, hogy a családból senki sem mer bemenni oda. A másik dolog, hogyha szerzek embert, aki kinyitja az ablakot éjjelre, akkor elfog távozni onnan? Be sem merek menni, véletlenül kijön a szobából, biztosan összeesek.

Mit csináljak?



2013. jún. 19. 15:37
 1/8 acelsziv ***** válasza:
100%
Nyissátok ki az ablakot, este el fog húzni vadászni
2013. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tavaly nyáron a macska hozta be a denevért az erkélyről az éjszaka kellős közepén. Frászt kaptam én is, hogy mi kering a csillár körül. De nem kell félned, nem tud bántani, csak sokat csapkod, mert ő jobban fél tőled, mint te tőle. Párom egy pólóval akarta kihessegetni, úgy nem ment, így rádobta és úgy vitte ki.
2013. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mia_may válasza:
100%

Először is, megkellene bizonyosodni arról,hogy milyen állat :D nem megbántani akarok senkit,de egy olyan állatot mint a denevér,hogy nem lehet felismerni? vagy összekeverni egy békával ?:D na mindegy ez személyes:D

De egyébként muszáj lesz szerezni valakit aki be megy és kitereli szegényt az ablakon.Ha repül,akkor semmi baja nem lesz

2013. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nyissátok ki teljesen az ablakot este és ki fog menni.. amúgy nem kell parázni tőle, mert semmilyen kárt nem tud okozni bennetek :D az is kamu, hogy az emberek hajába akaszkodik..
2013. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! A HAJAMAT TÉPIK! A HAJAMAT TÉPIK! ISTENEM SEGÍTSÉÉÉÉG!

(Ace Ventura)

2013. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kinnt van a denevér, haverom megfogta, kidobta az ablakon és elrepült.

A plafonon aludt, könnyen elkapta.

Egy nem túl jó kép róla:

[link]

2013. jún. 19. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálad miért van tavaly szeptember?
2013. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs beállítva az idő a fényképezőgépen :)
2013. jún. 19. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!