Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fogok még ezzel a pókkal...

Fogok még ezzel a pókkal találkozni?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy pók volt a plafonon,elég nagy,leesett,és akkor egy pici rovarirtó lett rá fújva,de gyors bemászott az ágyam felé.Van egy bizonyos fóbiám tőlük,és mások szerint nevetséges,de hidegen hagy,nem aludtam abban a szobában.Most viszont azt szeretném tudni,hogy él e még,ha le lett fújva,illetve arra látok esélyt,hogy a szobában bujkál, és mivel lehetne előcsalni,hogy aztán kivihessük?

2013. jún. 21. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érte a rovarirtó akkor elpusztul. Lehet h még kínlódik de úgyis elpusztul...
2013. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem elpusztult a rovarirtótól, csak idő kérdése volt neki... Kérj valakit aki megkeresi az ágy alatt a tetemét...
2013. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Takaríts ki jó alaposan az ágy körül, én még egy halott pókkal sem szívesen alszom egy szobában, pláne ha az ágyam közelében van. Ez az én javaslatom.
2013. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne aggódj együtt érzek veled. én nekem is arachna fóbiám van... a legrosszabb benne hogy engem direkt üldöznek a pókok... (anyám nem akarta elhinni, egészen addig amig le nem költözött: csak akkor talál pókot bent a lakásban ha én ott vagyok, vagy megyek.


a pók biztosan elpusztult, de porszivozd ki jó alaposan az ágy alját, a sarkokat és a szoba minden zúgát..

2013. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi :D

2013. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor nem parázok rá :) Reggel ki lett takarítva,át lett porszívózva az egész. Utolsó,ezt a képet már én is láttam,remélem nem találkozok vele kb. fél év múlva,úgy ,hogy 10x akkora lett :D

A zöld pacsik mentek.

2013. jún. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!