Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Méghogy vidéken olcsóbb az...

Méghogy vidéken olcsóbb az állatorvos. Csak nekem tűnnek durvának ezek az árak?

Figyelt kérdés

[link]


Találtam egy kismacskát 1 éve a padláson, nem tudtam kinek elpasszolni, hát gondoltam éhenddögleni hagyni, vízbe fojtani nem fogom, de ilyen árak mellett én nem tudom állatorvoshoz vinni. Eddig kapott két oltást még kiskorában, meg féregtelenítőt, de hát már az is elég nagy érvágás volt pénzügyileg. Most mit csináljak, tegyem ki valahol?


2013. jún. 21. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg durva némely árban. Felnőtt macskát max egy veszettségire ajánlatos vinni évente. Biztos van ennél olcsóbb orvos is, aki beadja neki.
2013. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már kapott egyszer veszettség ellenit, én csak féreghajtót, bolha meg kullancselleni bigyót szeretnék az csakn em lehet olyan drága, de az hogy egyáltalán bemegyek MINIMUM 6ezer forint...
2013. jún. 21. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az állatorvosom nem ilyen dupla árakkal dolgozik.
2013. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha állatpatikába mész bevásárolni. Merrefelé laksz?
2013. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állatkórházas éjszakai ügyelet ár sokkal durvább... Komolyan pofátlanság! És képesek voltak nálunk ráírni a lapra, hogy injekció 170ft, ügyelet 11.000ft. Így vidd be az állatot, ha nem szeretnéd, hogy meghaljon melletted...
2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát sztem meg pont úgy van hogy a kisebb városokban falvakban úgyis csak egy orvos van így akármilyen ára van biztos hogy elviszi oda mert nem akarja hogy meghaljon :/ nem ismerem a környéket de nézz körül környező városba hogy ott milyen árak vannak és számold bele hogy a kocsi illetve busz árával együtt melyik jön ki olcsóbban, azt nem tudom hogy a cicának kell-e buszon fizetni..
2013. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Veresegyház környékén kellene, nem is tudom, be lehet-e ilyesmiket szerezni, vagy csak az állatorvosnál?

Pl lehet hogy nem kell injekció, elég a bolha-kullancs elleni nyakörv? De pl. féregirtót lehet kapni?

Köszi az eddigi válaszokat!

2013. jún. 21. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Válogass. Injekcióra elviheted majd később. Nyakörv, spot on, féreghajtó van az állatpatikákban is.

2013. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jún. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!