Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen munka létezik, ahol...

Milyen munka létezik, ahol állatokkal foglalkozhatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a gyerekek fele az állatokkal akar foglalkozni, de azért gondoltam érdeklődni lehet.

Egyébként bármit mondhattok, állatorvostól kezdve a tengerbiológusig bármire kiváncsi vagyok. :)



2013. jún. 22. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott van először a menhelyi munka, zoológus, erdész, lovász, állati pszichológus, állatorvos, kutyasétáltatást vállalsz esetleg!
2013. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
mészáros
2013. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, állatvédő, zoológus, állattenyésztő, lovász, zsoké. Ha farmon laksz, az is egy munka, mindent eladsz amit kell és sok az állat, haszonállat
2013. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszadókat, a 2. kivételével felpontoztam mindenkit! :)
2013. jún. 22. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Miért, a mészáros nem állatokkal foglalkozik?
2013. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Döglött állatokkal. :)
2013. jún. 22. 23:35
 7/9 anonim válasza:
kecskepasztor, tehenpasztor, kondas, allattenyeszto
2013. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
tenyésztő, állatorvos vagy az asszisztense, lovarda vezető, lovász, patkoló kovács, lovastúra vezető, lovas edző/oktató, belovagló, pályaépítő (pl. díjugrató versenyeken), lovas versenyző valamilyen szakágban (zsoké, díjlovas, díjugró, militaris...), lovasterápia, falusi turizmus, tanya gazda, kutyaiskolában oktató kiképző, lovas/kutyás rendőr, lovas polgárőr (ez inkább önkéntes), kutyás mentő, kisállatboltban eladó, vadász (kutyákkal), tej/tojás termelő, húsfeldolgozó, méhész, állatvédő, állatkerti gondozó, viselkedés kutató, cirkuszi előadó betanított állatokkal, juhász, nemzeti parkban dolgozó, menhelyi dolgozó, tengerbiológus, biológus, halász, kutyakozmetikus, hagyományőrző csapat (inkább önkéntes munka)
2013. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laktózmentestej ***** válasza:
35%
Kínai konyhán: szakács
2013. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!