Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Idegen macskákat hogyan...

Idegen macskákat hogyan tudnék távoltartani a saját portámtól? És a miattuk agresszívvá vált kutyámmal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Évek óta problémám, hogy ilyenkor 6-8 idegen macska veszi birtokba az udvarunkat, a padlást, a melléképületek réseit.

Többlakásos, közös udvar, és a mások helyiségével nem tudok mit kezdeni. De folyamatosan a padlásra fialnak, az én előtetőmet használják lejáratnak, már ki is lyukadt.

Sosem szerettem a macskákat, de most végképp nem !!!

Ha kilépek az ajtómon, megcsap az erős macskaszag a lábtörlőnél, de ha kint hagyom az erkélyen a szék kispárnáját, másnap rá se tudok ülni, olyan büdös :(

A kutyám is teljesen bevadult :(

Mindig is volt kutyám, de ilyen agresszív egyik sem volt.

Középtermetű yorki, 1,5 éves kan.

Hát a kutya-macska háború dúl a portán, és a szagok is vegyülnek :(

A kutyával nem bírok, másodpercek alatt sprintel, és a szomszéd veteményében van már, mire egyet pislogok. Sajnos már azt is láttam, hogy egy macska gerincét elkapta, és iszonyúan rángatta ... teljesen ledöbbentem.

Esténként ecetes vízzel permetezem végig az erkélyt és a bejárati ajtó elejét, hogy távoltartsam a macskákat.

Ja, és szerintem direkt incselkednek a kutyával is ... ha felzárom a teraszra a kutyát, kényelmesen sétálnak el az orra előtt :)


Sorolhatnám még a problémáim, de fölösleges.


Tanácsot szeretnék kérni, hogyan tarthatom távol az idegen macskákat !!!!

És mit kezdjek a bolond agresszív kutyámmal???



2013. jún. 25. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyel macska riasztot.A kutyaval bocs de nem tudok segiteni.
2013. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!