Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért száll le a galamb a...

Miért száll le a galamb a tojásról?

Figyelt kérdés
Van két szép galambom, akik nem rég ültek el, és egyik napról a másikra leszálltak a tojásról.Miért lehet?

2013. jún. 25. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy igyanak és egyenek.
2013. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.- Hülye, azt én is tudom, és mellesleg megjegyzem, hogy mindig rakok neki egy tálba a fészek mellé vizet és búzát...Leszállt a tojásról, és nem ült vissza.De ha már itt tartunk, volt olyan, hogy nagyobbacska, már tollas fiókáról szállt le, és NEM, nem inni vagy enni!Lehet hogy emberi kéz van a dologban?Akkor pedig mi rosszat csinált(am)?
2013. jún. 25. 14:54
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és ha az egyik elmegy inni vagy enni, a másik ül addig a tojáson... Csak mellesleg megkérdem, láttál te már galambot?

(Idegösszeroppanást kapok, ha azt mondod újságban)

2013. jún. 25. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha, láttam, életemben már vagy 6546738172587-szor :DDD

És amúgy az összes madár leszáll a tojásból enni meg inni. Amúgy meg az erdőben vagy a városban azért szállnak le, mert kaját visznek a fiókáknak. Nekem hullámos papagájom van, nem galambom, szóval passz

2013. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na én falun lakom, és ha a tojónak inni vagy enni kell, a hím addig ráül a tojásra.Fiókánál amíg a tojó ül a kicsin, a hím keres kaját.(vagy épp fordítva)amikor a hím visszajön, megeteti a porontyot, aztán ráül a fiókára, amíg a tojó meg kajáért.És nekem aztán nem ültek vissza, már vagy napja ott pihen az a két tojás, és nem ülnek rá vissza...
2013. jún. 26. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!