Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy állatot de nem...

Szeretnék egy állatot de nem tudom hogy kutya legyen vagy macska?

Figyelt kérdés
A szüleim megengették hogy legyen egy kis állatom de milyen?

2013. júl. 12. 15:02
 1/6 anonim válasza:
Attol függ milyen környezetben élsz!Ha kertes házban laksz lehet kutyád is macskád is..Ha lakásban/panelban akkor inkább macskád legyen!Bár egyik állatnak sem jó az ha egész nap bent van,tehát a kutyát lakásban tartani nem ajánlom,macskának sem hiszem hogy a legjobb,de inkább macskát akkor!
2013. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Előttem mindent leírt az első. Nekem a macska jönne be, mivel macskafüggő vagyok. Csak macskával szerintem nehezebb mint egy kutyával. Szóval próbálj dönteni. Amúgy mindegy, ízléstől függ.

2013. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én mindenképpen egy kutyust ajánlok ... nekem is van egy nagyon szotfogado,hüséges,szeretetre méltó kutya
2013. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tipeket
2013. júl. 12. 15:29
 5/6 ancsoka1 válasza:

Tök mindegy hogy panel vagy kertes ha szereted akkor az az állat nem azzal fog törődni hogy hol él hanem hogy kivel!

De szerintem kutyát vegyél, mert ők aranyosak, szófogadók, hűségesek, játékosak!

Az állatok közül a kutyában van a legjobb és legnagyobb öröm!

2013. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket de meg van az állatom egy kutya lett! köszi
2014. ápr. 26. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!