Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc állatod?

Melyik a kedvenc állatod?

Figyelt kérdés
És miért pont az?:)

2013. júl. 17. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lovak. Csodásak, erősek, gyorsak. Ha az ember lovagol, valamilyen varázslatos erős birtokába kerül ;)
2013. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*erő ;)
2013. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mar sokan kerdeztek, de azert gondoltam, hogy en is megkerdezem!:)
2013. júl. 17. 17:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet közhelyesnek nevezni, de a kutya.

A legsikeresebben domesztikált faj, nekem a kutyákkal a legegyszerűbb a kommunikáció, és a legszórakoztatóbb is, így a legbensőségesebb kapcsolatot velük tudom kialakítani.


De szeretem a hüllőket is, az teljesen más világ, az érzékenyebb hüllőknek tiszteletet parancsló távolságtartása van, van amelyik a fogdosástól is halálra stresszeli magát, igazi kihívás a tartásuk.

2013. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 van:


Kutya: mert amíg az emberek haragudhatnak rád, te is rájuk, a kutyáddal nem így van. Bármi rosszat csinál, nem tudok rá haragudni. És a kutya sem haragszik rád, ha leszidod. Elszégyelli magát, de aztán újra odamegy hozzád farokcsóválva. És mert ha vannak is rossz tulajdonságaid, szeret téged :) Ha szomorú vagy, felvidít, ha vidám vagy, veled örül.


Cica: Mert a macska szeretetét ki kell érdemelni. Nem elég, ha adsz neki egy falatot. Hónapokba, akár évekbe telhet mire egy macska megszeret, és bízik benned. Jó érzés, amikor ott dorombol melletted, odabújik, szeret. Ezért már megérte cicát tartani. Etetni, gondoskodni róla, ha beteg volt.


Én szerencsére 2 kutyus és egy cica tulajdonosa vagyok, és ezt mindet megkaptam tőlük. :)

2013. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nekem is 2 van:

Az egyik a delfin.Gyönyörű állat,emellett nagyon okos,ügyes és játékos...Ráadásul több olyan esetet is hallottam már,hogy megmentette egy ember életét...:)

A másik pedig a farkas.Egyszerűen csodálom Őt..Elképesztő az erő ami belőle sugárzik...A szeretete a családja,kölykei iránt..Varázslatos állat:)

2013. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik mert egyszerüen szeretetreméltóak, okosak, lenyügözőek, és ők is ugyanúgy éreznek. Az emberektől méltatlanul kevés tiszteleteet kapnak, tudván hogy az emberiség belőlük él pl. akár az autó bőrülése, kabátok, cipők és még hadd ne soroljam!
2013. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon cicás vagyok, de eleve csodálatra méltó a szememben az állatvilág. Sokat tanulhatunk tőlük lényeges dolgokban, míg a lényeg terén felnőtt emberektől nem sokat... Az emberiség egy erkölcsi katasztrófa, és nem látja a fától az erdőt... :S


Az 5-ös beíró más vonatkozásban írt, de annyira szépen megfogalmazta.

:'(

Köszönöm neki, hogy olvashattam!


Az előzőnek is nagyon igaza van!

2013. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

AZ ÖSSZES!

Nagyon okosak, gyönyörűek, túlélnek sokmindent! Én a lepkéktől a kutyákig, a lovaktól az elefántokig mindet szeretem.

2013. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A tyúk,nekem is van kettő kakas nélkül,és nagyon gyönyörűek.Hallgatnak a nevükre és annyira szeretem őket. Lehet hogy hülye vagyok,de ez van? :D
2013. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!