Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy tartsam távol a házból a...

Hogy tartsam távol a házból a pókokat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 06:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Miért akarnád őket távoltartani? A pókok hasznosak, mert kártékony rovarokkal (pl: szúnyog) táplálkoznak, teljesen pedig nem tudnád eltávolítani őket, a házadban élő pókok nagy részét nem is látod. A kiirtottak helyére pedig újak érkeznek.
2008. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni pókriasztókat. Ezen kívül a pókok szeretik a nyugalmas helyeket - ha gyakran takarítasz, megzavarod őket.
2008. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
86%
Ez engem is érdekelne,főleg hogy pók iszonyom van.Persze hogy hasznosak,de nem a lakásba valók,mert ha valaki látja őket azt látja hogy az ember nem takarít.Az én módszerem porszívó vagy söprű,de mindenképpen meg kell halnia.
2008. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A pókriasztó, hasznos lehet és műödik is az ismerősöm szerint. Itt van egy oldal ahonnan meglehet rendelni szerencsére nem vészes áron: [link] Remélem ez segíteni fog!
2008. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
15%
Pókpuszival! Meglátod segít.
2008. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
az ultrahangos pókriasztót már próbáltam,de sajnos semmit nem ér.tudom jól hogy hasznos állatka meg nem is bát,de egyszerűen iszonyodom tőlük.aki nem tudja milyen az arachnofóbia,el sem tudja képzelni milyen érzés úgy élni hogy a szemem sarkából mindig azt figyelem meglátok e egyet.és köztudott sajnos hogy bárhol lehetsz a világban 3 méteren belül mindig van egy pók a közeledben.kivétel az antarktisz és hasonló klímáju helyek.ezt amugy a spektrumon hallottam egy pókokról szóló műsorban.hát elég szörnyű.
2008. jún. 26. 19:11
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

én megértelek ugyanis én is arachnofóbiás vagyok,családom idegeire megyek,-ha van egy pici pók a szobában nem megyek be..(akár több napig)

na szóval én is a pókriasztót tudom ajánlani,próbálj ki többfélét,hátha vlyik segít.

ha más nincs akkor mindig meg kell kérni vkit h.tüntesse el ha megjelenik egy pókica..

2008. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
56%
Egyetértek! Utálom őket, és undorítóak! Ráadásul belemászik a szádba is! Meg kis sunyi dög mindig elmászik hogy akkor mpst félj nem-e bujt be az ágyadhoz. Szerintem a legegyszerűbb ha lecsapod, a nyílászárókat pedig befújod sprayvel!
2008. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
86%
van a raid max 3 in 1 csótány-hangya-pók, szóval mászórovarok elleni aeroszol. én régen egy panel földszinti lakásában, ahol albérletben voltunk, azzal fújtam körbe kb. 3 hetente az ablakok és az ajtók körüli részt (lehetőleg kívülről, mert ha jól emlékszem, az elején szaglik). a leírás szerint 4 hétig hatásos ellenük, végigmásznak rajta és utána megpusztulnak.
2008. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
sőt, összeszedik a sokak allergiáját okozó poratkákat
2008. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!