Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fura, hogy 15...

Szerintetek fura, hogy 15 évesen ennyi állatom van?

Figyelt kérdés
Van egy teknősöm, egy hörcsögöm és két tengerimalacom, meg egy kutya, de az az egész családé. Fura hogy ennyi idősen ennyi állatom van? Mert sokan furának tartanak emiatt.

2013. júl. 22. 22:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
Csak az fura, amit te is annak tartasz :)
2013. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem annyi idősen több volt és senki nem tartotta furának.
2013. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez büszkeség. :) Aki szereti az állatokat az jó ember. :)
2013. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nyitrai János ***** válasza:
Én 12/l vagyok és van: egy kutyám, két macsikám,egy teknősöm, egy afrikai fehérhasú törpesünöm , egy patkányom amiből már 13 lett mert szült és nemrég halt meg egy hörcsögöm..... NO COMMENT
2013. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nyitrai János ***** válasza:
Mondjuk az én családom elég állat-barát! de az amugy is miert baj ha van pár állatod? Ha szereted őket akkor az klassz.. Mert aki szereti az állatokat nem lehet rossz ember mint már előttem is mondtàk! :D ;)
2013. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én még 14 vagyok, de nekem már összesen több mint 15 állatom volt/van.Mert sajna meghaltak, és vettem helyükre másikat :$ Papagájok, kutyák, cicák, halak.Engem ez nagyon jó érzéssel fog el, ha van kiről gondoskodnom..csak a szüleim meg a testvéreim vannak már ettől a sok állatos cuccoktól meg dumától kiakadva :)
2013. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nővérem mindig azt mondja, hogy nekem van egy egész disznóhordám (?), apa meg csak annyit mond, hogy esznek meg kakilnak egész nap:) nem nagyon kedvelik őket..
2013. júl. 22. 22:25
 8/13 Macsek08 válasza:

Én 12 és fél éves vagyok és 5 macskánk van plusz 1 kutyánk (igaz, mind az egész családé, de szerintem ez mindegy). De volt már ugyanez, csak 7(!!!) macskával. Csak sajnos a macska "fogyóeszköz". :'(

Ja, és mindez úgy, hogy gyakran utazunk a Balatonra, mert van egy nyaralónk, és akkor visszük az összes állatot.

Ha szereted az állatokat (gondolom igen xD), sz*rd le, mit gondolnak mások. :)

2013. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. aug. 2. 14:53
 10/13 anonim válasza:
Nekem 50 sünim, 200-300 csigám, 1 madárpók, 10 skorpió 1 hörcsög és 10-20 japán táncoló egerem van.:) Mégis büszke vagyok rá, és sose szóltak be érte:)
2013. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!