Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állattól félsz a...

Melyik állattól félsz a legjobban?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
hernyó, szúnyog, bolha, kukac, macska
2013. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Mindegyiktől, a rovaroktól undorodom a hüllőktől szintén, a rágcsálóktól félek, a háziállatokkal elvagyok, a nagyoktól félek (medve,tehén,ló,nagymacskák stb...), de egyébként minden állatot szeretek, csak érintkezni nem akarok velük.
2013. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A póktól undorodom, a lovaktól pedig félek. Nem tudom miért, mert amúgy imádom az állatokat, de valahogy a lovakkal sosem tudtam összehaverkodni, azt hiszem előbb simogatnék meg egy oroszlánt :(
2013. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kutyáktól, de persze nem a kis pi**nyalóktól hanem a nagyoktól :D Oroszlán, medve ilyenektől kicsit sem mivel úgy sem találkozom velük úgy hogy nincs köztünk egy kerítés vagy plexi :D
2013. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fóbiaszinten lepkék és molyok.

"Normál" félelem esetén: szabadon rohangászó kóbor/elvadult kutyák.

2013. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

semmilyen állattól nem félek, direkt szeretem a nagy kutyákat, nincs lovaktól tehenektől való félelem, gondolom akinek van, azt úgy nevelték gyerekkorában, hogy nem látott, vagy 20 méteres körzetébe nem mehetett mert "ne menj oda megrúg!". A pókoktól csúszómászóktól undorodok, de ez nem félelem. :)

Első.. te miért félsz a macskáktól? :D

2013. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nekem sosem mondtak ilyet, és régen még lovagolni is jártam, sosem bántottak a lovak sem, de már félek tőlük.

2013. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem féltél és most félsz akkor valami hatás csak ért, feltételezem nem estél le és azt mondtad a lovak nem bántottak... ez furcsa. Bocsi, ismerőseimből indultam ki. :)
2013. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!