Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hova tegyem a kutyámat,...

Hova tegyem a kutyámat, macskámat, ha nyaralni megyek pár napra?

Figyelt kérdés
Van olyan ötletetek, ami használható? Nincs ismert szomszédom, rokonra sem bizhatom, mert messze laknak.
2013. júl. 24. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok..merre laksz?
2013. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Vagy viszed őket magaddal.

Bár én a macs-ot otthon hagyom, mert feltalálja magát (kertes ház).

2. Vagy valakire rábízod.

Nem kell hogy naponta járjanak etetni, azt is lehet, hogy te viszed oda hozzájuk és addig a pár napig ott laknak náluk.

Hozzám hozhatod, ha kijönnek más kutyával-macskával.

2013. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Macskát visszük magunkkal, kutyát pedig egy ismerős lányhoz visszük, természetesen pénzt kap a felügyeletért, sétáért. Vagy vannak még a panziók, ami nem olcsó mulatság
2013. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy megkérsz valakit, hogy naponta jöjjön át, vagy elviszed őket egy ismerőshöz, vagy állatpanziót fizetsz nekik. Esetleg viszed őket magaddal. Ha egyik sem megy akkor bizony otthon kell maradnod. Ilyen az állattartás, senki nem kényszerített rá, hogy tartsd őket, mostmár felelős vagy értük.
2013. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!