Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet virtuális kecsken...

Hogyan lehet virtuális kecskeneveldét létrehozni?

Figyelt kérdés

Rákerestem e virtuális neveldékre, de kecskét sehol nem lehet nevelni. Macska, kutya, ló, csiga, teknős, pingvin, yet.. sőt még trabantot is lehet nevelni, de kecsét sehol. Felháborítónak tartom.

Köszi előre is a válaszokat. (:


2013. aug. 9. 02:54
 1/6 anonim válasza:
Ez engem is felettébb érdekelne ! Minden álmom és vágyam teljesülhetne azzal ha kecskéket nevelhetnék az interneteken. Teljesen elképeszt a tudat , hogy még nem létező állatokat is lehet nevelni , de kecskét azt sehol! Tényleg felháborító kedves kérdező és átérzem fájdalmadat ! Remélem rövid időn belül nekem is lehet egy kis édes kecském és az emberek nem veszik el tőlem ezt a csodát !
2013. aug. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy egyetért velem, kedves kommentelő.

Remélhetőleg ezzel fel tudjuk nyitni az emberek szemét, hogy milyen hasznos is lenne ha kecskéket is lehetne nevelni az interneten. Jómagam is egy farmon nőttem fel, és elég szoros viszonyt ápoltam az ott élő kecskékkel. Sajnos be kellett költöznöm a városba, így ott kellett hagynom őket. Örülnék neki ha legalább az interneten nevelhetnék egyet.

2013. aug. 9. 03:10
 3/6 anonim válasza:
Én faluról jöttem de sajnos édesanyám nem engedi , hogy kecskét tartsunk a háznál és ez a lelki világom épségét fenyegeti.Sokan nem is gondolnák milyen felemelő érzés az mikor az interneteken minden eddigi álmodat valóra válthatod. Hihetetlen , hogy az emberek mindenféle neveldét csinálnak de a kecskékre senki nem gondol. Elképesztő komolyan mondom . Kedves kérdező! Nehéz az élet , de minden problémát meg kell oldani ! Remélem lesz itt egy nagyon kedves ember aki segít az álmaink valóra váltásában . Azt tanácsolom önnek , hogy kedden igyon önnönmagára és kecsketársainkra , hogy átvészeljük együtt ezeket a nehéz időket !
2013. aug. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a meghívást, és elfogadom.

Örülök h végre találtam egy olyan embert aki hozzám hasonlóan, szintén kecskerajongó. Remélem a jövőben mindketten boldogan nevelhetjük édes kecskéinket. Továbbá szomorúan hallom h nem tarthat kecskéket, ha lehetséges szeretném meggyőzni a szüleit, hiszem abban a tévhitben élnek mint sokan mások. A kecskék igen is értelmes állatok, csak kevesen fedezték még fel az intelligenciájuk.. én azon szerencsés emberek közé tartozom akinek volt ideje és lehetősége tanulmányozni őket. Szeretném hogy maga is rájöjjön erre, és ha megengedi segíteni is fogok.

2013. aug. 9. 03:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt van, még mielőtt átdobjátok a kötelet a meggyfán:

[link]


nincs mit..

2013. aug. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
te a megváltó vagy 5-os válaszoló
2015. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!