Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, melyik kis...

Mit gondoltok, melyik kis "szoba" kedvenc a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy végre melyik kisállattal találnék szerencsére..voltak már halaim, de akármennyire is gondoztam őket, megadtam nekik mindent, előbb utóbb mindig elpusztultak ://..volt papagájom is, de mivel már másodjára hagyott itt engem egy, így azt sem szeretném folytatni. Arra lennék kíváncsi, szerintetek mi érné meg legjobban, ami tud egy kicsit talán ragaszkodni is, és elfér a szobámban (ketrecben vagy ilyesmiben tartható)??
2013. aug. 10. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Törpehörcsög, aranyhörcsög, patkány, egér.


Nekem egy dzsungáriaim van, és nagyon szeretem. Nem is drága a tartása, mert havonta kell venni neki forgácsot, meg félévente egy zacsi magkeveréket. Ami kicsit drágább, az a kezdő kiadás. (de még így sem annyira vészes.) Ha gondolod, leírhatom privibe részletesebben. :)

2013. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden kedvenc egyszer csak elpusztul. A hörcsög 2-3 évet él, a tengerimalac 6, törpenyuszi 8-10 évig kb. Gondozásuk egyszerű, nagyon hamar megszokják az embert. Amelyik állatka szimpatikus neked azt válaszd.

Nekünk volt mindhárom:

törpenyuszi: 10 évig élt, szobatiszta volt, kizárólag a ketrecbe bogyózott. Imádott a hűvös fürdőszobában aludni. Hátránya: éjjelente iszonyatosan zörgött, kapart a ketrecében.

Tengerimalac: visít ha éhes, ha unatkozik, ha megmozdulsz mellőle. Kettőt kell belőle min. tartani, mert társas lények.

Hörcsög: nem túl izgalmas állatok, nappal alszanak éjszaka zörögnek/esznek.

2013. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem törpehörcsögöm és patkányaim vannak. Mindkettő külön lény, de talán a patkány jobb fej, őt lehet kicsit jobban kivenni, gyomrozni, stb. A hörcsöggel gyengéden kell bánni, vigyázni kell vele. a ketrec ami sokba kerül először, utána már nem drága. az viszont hogy félévente egy zacskó magot eszik a hörcsög az nem igaz. Havonta egy kilogrammot simán megesz, almozni is hetente almozunk, szóval így számolj.
2013. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hörcsög szerintem aranyos és simán elfér egy ketrecbe a szobádba
2014. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!