Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanátok?

Milyen állatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Én magam nagyon szeretem az állatokat,van egy kutyusom és már egy cicám is.A világ 80%-a utálja a békákat,de én pont ellenkezőleg: nagyon szeretem a békákat,erdei és varangyos fajták előnyben.Régebben volt egy kisbékám,de sajnos nem bírta évekig nálam.Egy viszonylag nagy akváriumban volt,tücsköt evett és volt vize is.Sokszor vittem egy kismedencébe úszni is.De csak 2 és fél évig élt nálam.Nagy szívfájdalom volt ez nekem.Azóta a kertünkben nyugszik,van sírja is.:(Most úgy gondoltam hogy megemésztettem egy idő után és egy rendes állatot szeretnék.Gekkó és teknős is eszembe jutott de ezek inkább még csak b tervek lennének.

Pókok nem,halakat nem utálom de inkább nem,rágcsálók se...Mit ajálanátok?Egy olyan állat lenne az ideális ami közepes-jó körülmények közt eléldegél sokáig.



#háziállat #hüllő #kis testű állatok
2013. aug. 19. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendes állatot? Szar lehet a kutyádnak, macskádnak lenni, ha az nem rendes állat! Foglalkozz velük!
2013. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nah de jó...Megint kifogtam egyet...


Azt egy szóval sem mondtam hogy a kutya meg a macska nem rendes állat.Nagyon szeretem a kutyusomat,a macskám meg úgy van hogy befogadtuk!Itt volt az udvaron szinte észnél se volt.Gondoskodtunk róla és már egézséges.Mindegy,törlöm a kérdést.Elegem van hogy sehol nem lehet semmit megkérdezni se...Legyél boldog magadnak hogy beszólhattál

2013. aug. 19. 16:47
 3/8 anonim válasza:
Legyen gekkó. Az olyan falyin. ;)
2013. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jajj haggyad az első válaszolót tudod hogy vannak hülye emberek ;) Na szóval: én valami leguánt(nem tudom hogy írják) vagy kaméleon is jó.De esetleg gyík is ha ilyen hüllőkre vágysz.
2013. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha hosszú életű állatkát akarsz, akkor a teknős a jó választás. Szerintem jópofa dögök, de otthonra azért nem kéne :) (két macska nemvan otthon - feszt tekeregnek)
2013. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted a békákat, adva van a válasz. Tarts azt. Példéul zöld ásóbékát, vagy erdei varangyot, bár elképzelhető, hogy ezek már védettek. Vagy tarts amazóniai tűzbékát, vagy vöröshasú unkát (lehet, hogy ez is védett), esetleg kecskebékát.
2013. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gas72 ***** válasza:
Kínai tűzhasú gőte? (személy szerint régi vágyam) :)
2014. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kínai tűzhasú gőték, japán tűzhasú gőték, alpesi gőték, talpas gőték, törpe márványos gőték, lapátfarkú gőték, tarajos gőték, bordás gőték, márványos gőték elterjedtek hobbiállatként tartva.

De jöhet béka is, vízi békák közül például az agavarangy, a karmosbéka vagy akár törpe karmosbéka is létezik fogságban való tartásra.


Szárazföldi élőlény például szakállas agáma vagy leopárdgekkó is számításba jöhet!

2017. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!