Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtok Önkéntes munkát állatok...

Tudtok Önkéntes munkát állatok között?

Figyelt kérdés
Győrben keresek olyan helyet ahol állatokkal foglalkoznak , és keresnek önkénteseket. GYEREKET IS ! Mivel 12 éves vagyok de imádom az állatokat . Szeretnék rajtuk segíteni ! És ugyan úgy tudnék segíteni az állatokon mint a felnőttek . Felelősség teljes vagyok , és sokat tudok az állatokról . A válaszokat előre is köszönöm ! :)

2013. aug. 20. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatokkal kapcsolatban az állatmenhely jönne szóba, de ennyi idősen ott még nem segíthetsz felügyelet nélkül... de azért megpróbálhatsz kérdezősködni :)
2013. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem vagyok ismerős Győrben, de általánosságban elmondható, hogy a helyi menhelyeken mindig jól jön egy segítő kéz. Etetni, tisztán tartani az állatokat és foglalkozni velük (séta, játék).


Én azt javaslom, hogy hívjál fel néhányat, és ahol vevők a segítő szándékodra, oda először menj el a szüleiddel megnézni a helyet, és utána már egyedül is járhatsz oda.


Szorítok, hogy az elhatározásodat meg tudd valósítani, akkor is, ha esetleg nehezen indul be a dolog! Hajrá!

2013. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) Az állat menhelyen már önkéntes vagyok de sajnos ott nem tudok sokat segíteni . De persze mindig ott van velem egy szülő . Azért köszönöm a válaszokat !
2013. aug. 20. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
(Szüleid segítségével) próbálj mondjuk kutyatáp gyűjtést szervezni a menhelyre, akár Facebookon, akár szeptemberben a sulidban /ez utóbbit az igazgatóval egyeztetve/ Jó ember vagy, így tovább = )
2013. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak . Ez nagyon jó ötlet ! :D
2013. aug. 20. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy:) én 13 évesen voltam önkéntes egy menhelyen az egyik barátnőmmel. Ott azért volt munka. Takarítás, kutyasétáltatás, etetés, itatás. És mindet el tudtuk végezni és sose volt gond. Szerintem menhelyen kívül máshol nem találsz önkéntes munkát. De kérdezősködj ismerősöknél, hátha kell valakinek egy kutyasétáltató, vagy valami:)
2013. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az osztályfőnököd, nem tarthatnának a győri menhelyesek egy állatvédős napot a suli udvarán? Hoznának a gondozók néhány gyerekekkel is barátságos, megbízható kutyát, és beszélhetnének az állatvédelem néhány fontos kérdéseiről, például miért fontos az ivartalanítás, miért ne hozzunk le almot a kutyánktól, mit tehetünk, ha kóbor kutyával találkozunk, miért kell összeszedni sétáltatás közben a kutyapiszkot, hogyan közelítsünk egy idegen kutya felé, miért csak tenyésztőtőtől, törzskönyvvel vegyünk kutyát vagy fogadjunk örökbe a menhelyről, meg hasonló hasznos dolgokat. Október 4-én úgyis az Állatok Világnapja lesz, ez jó indok is lenne az egészre.
2013. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. aug. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!