Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Rosszul él ez a kutya, jogosan...

Rosszul él ez a kutya, jogosan hőböröghetnek egyesek?

Figyelt kérdés

van egy kutyánk, egy kistestű tacskókeverék, idén töltötte be a 13. életévét. [link]

kicsit szocializálatlanul lett nevelve, (nagyon fél az idegenektől) így belegondolva hogy már nem sok ideje lehet elgondolkodom hogy tényleg rosszul tartottuk-e. tudom hogy már eléggé megváltoztak az állat-tartási igények, ő még régimódi egyszerűbb vidéki környezetben él. vidéki kisváros kertes háznak udvarán. egy kamrában, de van egy paplannal bélelt teknője is télire. naponta bejárkálja a kis konyhakertet és udvart, élelemként macskatápot(kérlek ne hőbörögjetek régebben ezért is megkaptam a magamét a lelkes állatbarátoktól anyámék mániája a macskák miatt) és házi ételmaradékot kap. nincs rosszul tartva nem éhezik. nem fázik. keresi is a társaságunkat mai napig, szeret ember közelében lenni, a családtagok között akiket megszokott. belegondolok hogy napjainkban is vannak tartva kutyák sokkal rosszabb körülmények között is, akik egy fél hordóban élik le az életüket kikötve stb. télen is sokszor bejöhet már a házba enni, melegedni kicsit, korára való tekintettel. szóval ahhoz képest nem volt rosszul tartva életében. annyi hogy kicsit szocializálatlan maradt de mégis megkaptam már a magamét állatbarátoktól hogy milyen rosszul neveltük a macskatáp miatt főleg de ha egyszer már 13 évet élt így és mellette kap házi kosztot is....régen sem voltak jobb helyzetben a kutyák sőt...csak ehhez képest írom remélem nem voltunk túl rossz gazdák Morzsinak mert mi törődünk vele és ő is keresi a társaságunk nap mint nap


2013. aug. 24. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó gazdái voltatok/ vagytok Morzsinak. :) És a képen is boldognak látszik. Sok boldog születésnapot kívánok még neki! :)
2013. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Figyu, kár ide ilyen kérdész kiírnod. Mert ha nem istenként kezeled, szeretet a kutyád akkor ugy is le fognak b##szni.

Ha nem rövidláncon, éheztetve tartod akkor énszerintem nincs gond. Ez csak egy kutya.

2013. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolga van nálatok. Sok állatvédő hajlamos átesni a ló túloldalára manapság. Én nap mint nap munkába menet (falun lakom, városban dolgozok) el kell, hogy autózzak a kisebbségi telep mellett, az általuk kialakított szeméttelep, meg dögkutak mellett. Hát ne tudd meg, zsákba tekert kutyától kezdve a fára felkötött kiskutyáig/macskáig mindent láttam már. Sajnos nekik nincs segítség, és amíg ez nem változik, addig nem hinném, hogy azon kell háborogni, hogy a te kutyád miért nem Royal Canint eszik.
2013. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bárcsak minden kutya így élhetne, nem lenne semmi gond!

Annyit tennék hozzá, hogy szerintem megszólalásig hasonlít a corgie-ra! Helyes pofa :)

2013. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen, többen megjegyezték már, lehet van benne egy ksi Corgi is:)
2013. aug. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!