Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen háziállatotok...

Nektek milyen háziállatotok van? És miért szeretitek? : )

Figyelt kérdés
Kutyám- macskám már van, szóval öket nem kell bemutatni : D

2013. aug. 26. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
tengerimalac nagyon aranyos :)
2013. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kutyus nekünk is van, a cica tavasszal szökött el. :/ De naivan várom haza.

Patkány: Okosak, édesek. :) Szeretem, hogy bármit ehetnek, nem olyan érzékeny a gyomruk. (És ezt most nem úgy értem, hogy minden szemetet odaadok nekik, de mint a nyúllal ellentétben, ők ehetnek sajtot, húst, csontot...)

Nyuszi: Ő végülis talált nyuszó, de úgy látszik, a nyakamon maradt. :D Aranyos "haja" van, cukin ugrál, igazi csajos állat. :D

Madárpókok: Szépek, egzotikusak, mégis igénytelenek, egy darab esőerdő a polcra. :)

17/L

2013. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kutya:Német spitz(spicc)

Tengerimalacok(2):aranyosak, kedvesek kis babucik <3 :)

hörcsög:kis édes szeretem nézni ahogy kerekezik :D

2013. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Négy kutya (kettő magyar vizsla, egy német juhász, és egy keverék), négy vadászgörény, négy cica, és egy hörcsög. Ők nem állatok, hanem családtagok. Tehát azért szeretem őket, amiért a szüleimet. :)
2013. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

1 kutyuli, 9 éves, nagyon jó kutya, én is nagyon szeretem, ő is szeretem engem, ha hazamegyek mindig felborít, remélem nagyon sokáig fog velem lenni.

39/F

2013. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Vadászgörényem van. Egyszerűen nem lehet nem szeretni.
2013. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
67%
Van egy ékszerteknősöm, nagyon cuki, 8 éve kaptam akkor voltam 5 éves, és már nagyon a szívemhez nőtt. :-D Imádnivaló, és aranyos, viszont vigyázni kell vele mert ha bedugom az ujjamat az akváriumba azt hiszi hogy kaja és meg akarja hamikázni. :) 13/L
2013. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Off, de miért kaptam 66%-ot? Nincs görényem, vagy igazából lehetetlen szeretni? (Mondjuk lehet, hogy az alsó szomszéd értékelt. Ő talán nem kedveli annyira, mikor focizik a parkettán.)
2013. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csilla200 válasza:
22%
pulyka
2013. aug. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Martina szomszéd kapafogúú kisfiú, meert jól meg lehet verni és lehet vssgdosni a pőőcsét!!!
2013. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!