Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennél az alábbi helyzetben?

Mit tennél az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Megfog a macskád egy egeret. Ez ok, természetes dolog, meg ugye az élet kegyetlen rendje. A macska játszik az egérrel, a sorsa elkerülhetetlen. Halál. Vagy, közbelépsz, s megmented az egér életét, de gondolom a macskád igencsak csalódott lenne ez esetben, hiszen megdolgozott érte, de megnyugszol, mert megmentetted a saját macskád büntetve. Vagy végignézed ahogy kivégzi. Ezesetben a macska ugye azt teszi ami az ösztöne dimtál. Ilyenkor nem érzed azt, hogy közbeléphettél volna? Igaz csak egy egeret, de egy életet mentesz meg, de te szó nélkül végignézted a haláltusáját. Mit tennél?

2013. aug. 28. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig is Tomnak szurkoltam :)
2013. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg inkább Jerry-t menteném xD
2013. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Aztán az egér visszajön, lefial a padlásodon és szétrág mindent amit tud cserébe egérszart hagy maga után mindenhol. Még agyon is vágom a dögöt lapáttal ha a macska nem végezné ki...
2013. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gbbf válasza:
Te vega vagy?
2013. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi köze a vegaságnak a kérdéshez? Ez egy amolyan morális döntésre alaupuló kérdés. Hogy ki mit tenne. Hagyná az egeret veszni, vagy megmentené akkor is, ha ez természetes folyamat. Am én hagynám a macskánál a zsákmányát. Csupán érdekel ki mit tenne. Nyilván ilyen esetben egyszerűbb a döntéshozatal, ezért is ez a példa. Meg ugye sokan szeretik az állatokat akkor is ha az egy egér "csak".
2013. aug. 31. 10:05
 6/7 anonim válasza:

Dögöljön az egér :D

és Igen normális ember Tom-nak szurkol

2013. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig elveszem tőlem és elengedem, a macskának pedig kárpótlásul adok vmi finomságot :DDD
2013. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!