Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kibírja a kapcsola...

Szerintetek kibírja a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
3 év múlva érettségizek, aztán gondolom el kell mennem koliba az egyetem miatt, ahova pedig nem vihetem magammal az állataimat... Sokan vannak, 5 madár, 1 kutya és két macska. Szerintetek ha minden hétvégén hazajövök, meg ugye a szünetekben is itthon vagyok, és hét közben anyáék etetik őket, megmarad a jó kapcsolatunk? Úgy értem, például a kutyám nem felejt el engem? Megmaradhat az a jó kapcsolat közöttünk, amit építgetünk, akkor is, ha hetente mondjuk csak egyszer látjuk egymást, de akkor elmegyünk sétálni, játszunk, meg minden? Annyira szomorú lettem, mert nem akarok elmenni nélkülük :(

2013. szept. 1. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idő után biztosan elfelejtenek majd, talán a madarak nem, mert ők tudnak kommunikálni egymással. A kutyus biztosan, az első héten, mert ő sem a macskákkal, sem a madarakkal nem fog rólad beszélgetni!
2013. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kutya tuti nem felejt el!
2013. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem, hogy egy olyan dolog miatt aggódsz, ami majd három év múlva következhet be? Nemár.
2013. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, én már csak ilyen vagyok :P

De tényleg, nagyon elszomorított...:(

2013. szept. 1. 22:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem emlékezni fognak rád:)

Főleg a kutyus:)

2013. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem felejt el, nyugi. Én 2 kutyát és 2 macskát hagytam a szüleimnél, más városban vagyok egyetemen és dolgozom is. A szüleim vigyáznak rájuk (eredetileg is családi állatnak voltak tervezve), hétvégenként velük vagyok. Nagyon örülnek nekem, és boldogok mind:)
2013. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Anett** válasza:

Olyan nincsen hogy elfelejtenek....

Ezek állatok és emlékeznek mindenre vagy mindenkire aki olyan sokáig és olyan szeretetben volt velük. Elfelejteni nem fognak. Annyi, hogy a kapcsolatotok tuti romlani fog a kutyussal, mert őneki az kell, hogy játszanak, szeretgessék, imádják őket. A cicának kell a simi és a táraság, de ő nem lesz vészes. A madarakhoz nem értek, de velük sztem nem lesz nagyon nagy gond! Fel a fejjel, majd megoldod! :)

2013. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mucika1997 ***** válasza:

A kutya SOHA nem felejt!!!


El kellett költöznünk Kiskunhalasra panelba, holott Maglódon hatalmas udvaros házban laktunk. Voltak birkák nyulak és egy németjuhász keverék kutyus. Őt sajnos nem vihettük magunkkal, így odaadtuk a Maglódi házunk vevőjének. 3 év telt el azóta..múlt hónapba voltam megnézni mi van vele. Olyan boldog volt..egyből megismert..nem bírt magával, látszott rajta, hogy nagyon örül nekem. Szóval akármennyi idő is teljen el...Egy kutya SOHA nem felejt!

2013. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló! rendes megkönnyeztem a történetedet :')

egyébként biztosan nem fog a kutyusod elfelejteni, a cicáknak mindegy hogy ki simizi őket, de biztosan ő is jobban fog dorombolni mikor hazamész :D a madarakhoz én sem értek.. de egyébként ők honnan tudják hogy te vagy a gazdiuk, máshogy viselkednek veled ?? tényleg érdekel :)

2013. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 problem3girl válasza:

Az állatok meg jegyzik ,hogy ki az aki szereti őket.

Az embereknek van csak ilyen sz*r agyuk...

2013. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!