Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kibírja a kapcsola...

Szerintetek kibírja a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
3 év múlva érettségizek, aztán gondolom el kell mennem koliba az egyetem miatt, ahova pedig nem vihetem magammal az állataimat... Sokan vannak, 5 madár, 1 kutya és két macska. Szerintetek ha minden hétvégén hazajövök, meg ugye a szünetekben is itthon vagyok, és hét közben anyáék etetik őket, megmarad a jó kapcsolatunk? Úgy értem, például a kutyám nem felejt el engem? Megmaradhat az a jó kapcsolat közöttünk, amit építgetünk, akkor is, ha hetente mondjuk csak egyszer látjuk egymást, de akkor elmegyünk sétálni, játszunk, meg minden? Annyira szomorú lettem, mert nem akarok elmenni nélkülük :(

2013. szept. 1. 22:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló!

A pintyeket, és a hullámos papagájt talán nem viselné meg annyira, és az egyik nimfát sem, mert ők nem szelídek, jól megvannak magukban, csak kaja legyen, de a másik nimfám kézhez szokott, szereti, ha simogatják, meg ilyenek, és nem tudom, ő hogyan élné át.

2013. szept. 14. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!