Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtam egy nagy nöstény...

Találtam egy nagy nöstény imádkozó sáskát, az egyik szárnya cafatokban fityeg. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt találtam, bevittem a kertbe és ma meg az erkélyen ücsörgött. Behoztam, raktam földet egy terráriumba, tettem be ágakat, most úgy elvan. Megevett egy fél zöld poloskát. Miket eszik még?
2013. szept. 17. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves tőled, hogy befogadtad:)

Hát, nem nagyon tudom mit eszik, talán egyéb fajta kisebb rovarokat is szívesen fogyasztana, talán foghatnál neki legyet,vagy állatkereskedésben esetleg kapható valami szárított izé..amit a sáskád is megenne.Vagy ha van esetleg növényed, amin levéltetű van, arra rárakhatnád, lehet hogy megenné a tetveket.Én egyszer valami nagyon szöcskét találtam, ráraktam próbaképp egy tetves hibiszkuszra és azonnal eszegetni kezdte róla tetveket.Elég sok tetűtől megszabadította a növényemet, mielőtt jóllakottan odébbállt.

2013. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nagyobb szöcskét :)
2013. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

[link]

-Táplálkozása- bekezdés

...mivel védett faj, felgyógyulása után, azonnal szabadon KELL engedned.

2013. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az egyik szárnya cafatokban van, kevés esélyt látok arra, hogy felgyógyulna és szabadon lehetne engedni.
2013. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatkereskedésben biztosan tudsz venni bogarakat neki. Nagyobb helyeken van sokféle, mert hüllőknek is veszik őket. Lehet, hogy tanácsot is tudnak adni (bár én eddig egy helyen sem találkoztam igazán hozzáértő személyekkel, az első komolyabb kérdésnél megáll a tudományuk).
2013. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én betegesen rettegek a sáskáktól, így ha egy ilyen tévedne a házamba akkor képes lennék a városól kiszaladni, inkább mint hogy kontaktusba kelljen kerülnöm vele...
2013. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!